středa 23. září 2020 Berta

Ondřej Mazoch

Ondřej Mazoch » Články

Opilý řidič má na kontě dvě nehody za jedno odpoledne

Ve Zlatých Horách způsobil mladík za volantem hned dvě dopravní nehody. V úterý odpoledne nejprve narazil do plotu, po dalších pěti stech metrech pak vrazil do sloupu veřejného osvětlení.

Řidiče dodávky probudil až náraz do domu

Včera po poledni narazil šestatřicetiletý řidič do budovy bývalého hostince v obci Štarnov na Konicku. Za volantem pravděpodobně usnul.

Policisté evakuovali invalidního seniora z hořícího domu

Včera dopoledne se vznítila střecha jednoho z domů v obci Myslechovice na Olomoucku. Situaci zkomplikoval fakt, že se v domě nacházel mimo jiné také invalidní senior. Po příjezdu na místo pomohli policisté s jeho evakuací a zajistili místo až do...

Námořník z Olomouce kvůli koronaviru už přes dva měsíce nevkročil na souš

Koronavirus zasahuje i Olomoučany pracující v zahraničí. Jedním z nich je také Jakub Žondra, námořník a dobrodruh, který je kvůli pandemické krizi několik měsíců zavřený na palubě plachetnice u Kapverd. Jakub „Kachna“ pracuje na lodích od roku...

Koronavirus ve vědeckém srdci Francie aneb pandemie očima absolventa olomoucké univerzity

Bývalý student Přírodovědecké fakulty UP Jan Wyzula dnes studuje na Université Grenoble Alpes ve Francii. Jak práci a život ve Francii ovlivnila první vlna koronavirové epidemie a jak se situace liší od té v České republice? Nejen o tom jsme se...

Opilý řidič při havárii převrátil auto, přesto z místa nehody ujel

V neděli šumperští policisté vypátrali dvaačtyřicetiletého řidiče, který mezi obcemi Líšnice a Újezd nezvládl řízení a havaroval.

Řidič prchal před policií, teď mu hrozí až dva roky za mřížemi

V pátek zažili koničtí policisté honičku jako z filmu. Pokus o kontrolu osobního automobilu ztroskotal ve chvíli, kdy jeho řidič odmítl výzvu k zastavení a pokusil se policistům ujet.

Opilou řidičku museli z trosek vyprostit hasiči, zraněná skončila v péči lékařů

Včera v 11:00 havarovala šestačtyřicetiletá řidička mezi obcemi Dobrochov a Brodek u Prostějova. Při jízdě nezvládla řízení a v zatáčce se s autem převrátila na přes střechu na pravý bok. Dechová zkouška u řidička objevila téměř tři promile...

Zloději využívají krizové situace, soustředí se na opuštěné objekty

Z neděle na pondělí vykradl neznámý pachatel zahradní chatku ve Šternberku. V Olomouci se zloděj zaměřil na rodinný dům v ulici Veverkova.

Mladík napadl svého bratra, zasáhnout museli policisté

Šumperští policisté včera museli vykázat ze společného bydlení dvacetiletého mladíka, který zaútočil na svého bratra. Během prošetřování vyšlo najevo, že se nejedná první případ, kdy muž svou rodinu terorizoval.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.