středa 23. září 2020 Berta

Sára Davídková

Sára Davídková » Články

Polonahý muž se vzbudil z opilého spánku a zaútočil na policejní hlídku. Bál se o své věci

Přerovská policie dnes ve dvě hodiny ráno přijala oznámení o polonahém muži, který nehybně leží na chodníku v Bratrské ulici. Hlídka ho dle slov zástupce ředitele Městské policie Přerov, Miroslava Komínka, z počátku nemohla probudit a když se jí...

Muž své virtuální partnerce z Ruska naposílal 370 tisíc. Naďu už nikdy neviděl

Olomoučtí policisté včera zahájili trestní řízení pro podezření z podvodného jednání, na jehož základě třiatřicetiletý muž z Olomoucka od loňského května postupně přišel o 370 tisíc koun.

Lokální pěstitelé a výrobci na Selských trzích budou moci prodávat až do října

Výstaviště Flora v Olomouci pokračuje v pořádání farmářských trhů také v září a řijnu. Ve Smetanových sadech za pavilonem A se pravidelně každý pátek uskuteční Selské trhy.

Město pracuje na nové parkovací politice. Plán by měl být hotový na přelomu roku

Město Olomouc pořádá průzkum veřejného mínění k nové parkovací politice v rámci dlouhodobé strategie pro budoucí rozvoj parkování ve městě. Počínaje dneškem se v průběhu září uskuteční celkem čtyři veřejná projednání v sále Zastupitelstva města...

Žena si chtěla odnést oblečení bez zaplacení. Z ukradených podrsenek ji pomáhala obsluha

V neděli odpoledne se v jednom z přerovských obchodů s módním zbožím snažila mladá žena odcizit podprsenky a svetr, z nichž upálila bezpečností čipy zapalovačem.

Policisté pokutovali neukázněné řidiče. Společně s lesníky odhalili třináct přestupků

V neděli 13. září se policisté společně s lesníky zaměřili na dodržování zákonů v Rychlebských horách. Během čtyřhodinové akce zjistili celkem třináct přestupků, které se převážně týkaly nerespektování zákazu vjezdu na lesní cesty nebo zákazu...

Zloděj si přes noc odnesl všechna kola z osobního auta. Způsobil škodu přes 40 tisíc

Včera v noci někdo odmontoval a ukradl všechna kola ze zaparkovaného osobního auta Škoda Kodiaq v Žárovicích. „Poškozené firmě odcizením čtyř litých disků s pneumatikami Pirelli Scorpion 235/50 R19 tím byla způsobena škoda přesahující 40...

Policie se obrací na svědky dopravní nehody v Zábřehu. Řidička mopedu je ve vážném stavu

Policie žádá o pomoc svědky dopravní nehody mezi osobním autem a motocyklem, ke které došlo ve středu 19. srpna okolo jedné hodiny odpoledne na křižovatce v Zábřehu.

Pětiletý cyklista vjel do cesty a srazil se s osobním autem. Do nemocnice ho přepravoval vrtulník

Včera kolem třetí hodiny odpoledne se ve Smetanově ulici v Týnu nad Bečvou srazilo osobní auto s pětiletým cyklistou. Chlapec musel být letecky přepraven do Fakultní nemocnice v Ostravě k ošetření.

Čtyři frekventované křižovatky projdou modernizací. Práce na chytrém řízení provozu začínají už v pondělí

V pondělí začne komplexní obnova olomouckých křižovatek v rámci budování nového systému chytrého řízení provozu, který má za cíl vytvořit bezpečnější a plynulejší provoz na frekventovaných silnicích.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.