středa 3. června 2020 Tamara

Tereza Krčmová

Tereza Krčmová » Články

GLOSA: Odvrácená strana Vánoc

pátek, 29. prosince 2017, 16:30Drbna

GLOSA: Odvrácená strana Vánoc

Co budeme všechno potřebovat? Tunu majolky, mrtvou zeleninu v konzervách, šunku nebo gothaj, záleží na úhlu pohledu a tisíc kilo brambor. Kapra do vany, řízky do trouby, mouku pod nos a cukroví na vánoční ubrousky.

Chtěli půjčit drobné, odnesli si 12 tisíc

pátek, 29. prosince 2017, 12:00Krimi

Chtěli půjčit drobné, odnesli si 12 tisíc

Ve středu 27. prosince po osmnácté hodině přijali přerovští policisté oznámení o okradení třiapadesátiletého muže ve vestibulu bytového domu v Husově ulici v Přerově.

Rok 2018 ve jménu hvězd. Olomouc navštíví Maciuchová, Holubová, Poullain a mnoho dalších

Tak už máme po tom vánočním shonu, bramborový salát snědený, cukroví pomalu mizí, dárky rozbalené a balící papír schovaný na příští rok. Někteří z nás si rozbalili ponožky, druzí telefony a někdo třeba zážitky. A taky peníze. To je totiž takový...

Počet srážek vozidel se zvěří přibývá

čtvrtek, 28. prosince 2017, 12:00Doprava

Počet srážek vozidel se zvěří přibývá

Ve středu 27. prosince řešili policisté dvě dopravní nehody, při kterých došlo ke střetu vozidel s lesní zvěří. Žádná z osob nebyla zraněná.

Kůň se zasekl v okně. Vyprostili ho až hasiči

úterý, 26. prosince 2017, 19:00Zprávy

Kůň se zasekl v okně. Vyprostili ho až hasiči

V pondělí 25. prosince v odpoledních hodinách vyjeli hasiči Olomouckého kraje k lehce kurióznímu případu do Bystročic. V okně maštale se zaklínil kůň.

Požár technologie bioplynky způsobil statisícové škody

K odpolednímu požáru technologické bioplynové výrobny energie v místní částí Holice v Olomouci, vyjely čtyři jednotky hasičů. Příčina a vzniklé škody jsou v šetření. Vše se obešlo bez zranění.

Štědrý večer klepe na dveře

sobota, 23. prosince 2017, 19:00Společnost

Štědrý večer klepe na dveře

Dneska vás už nebudeme zatěžovat opilými řidiči, smrtelnými autonehodami či zdražováním vody. Zítra nás čeká Štědrý den, a proto vám tu přikládáme seznam 6 věcí, bez kterých by ty Vánoce snad nebyly Vánocemi.

Silné sněžení a dopravní nehody v kraji zaměstnaly hasiče

Ve čtvrtek 21. prosince 2017 odpoledne během dvou hodin řešili hasiči v Olomouckém kraji celkem 10 dopravních nehod. Žádná z nich si nevyžádala lidský život.

PF2018: Za nejlepší bramborový salát a ryby bez kostí

Jakmile je Olomouc cítit po punči neznamená to nic jiného než fakt, že se blíží Vánoce. Davový šílenství v obchoďácích zvesela stoupá, panika skrz nesehnání dárků se zvyšuje a chuť na bramborový salát se prohlubuje.

Opilý řidič nadýchal po nehodě 3,35 promile

čtvrtek, 21. prosince 2017, 13:30Přerovsko

Opilý  řidič nadýchal po nehodě 3,35 promile

Ve středu 20. prosince hodinu před polednem došlo k dopravní nehodě na ulici Bří Hovůrkových v Přerově. Velký podíl zde hrál alkohol. Nehoda se obešla bez zranění.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.