pondělí 26. října 2020 Erik

Sparta přijede do Olomouce, policie bude dohlížet na pořádek v ulicích

V neděli 23. února od 17.00 hod. proběhne na Andrově stadionu v Olomouci fotbalové utkání 22. kola Fortuna ligy mezi celky SK Sigma Olomouc a AC Sparta Praha.  

Na pořádek v ulicích budou dohlížet policisté pořádkové služby, včetně pořádkových jednotek, dále policisté služby kriminální a dopravní policie a rovněž policisté z antikonfliktního týmu. Na opatření se v součinnosti s Policií České republiky podílejí také strážníci Městské policie Olomouc. Jsme rovněž v úzkém kontaktu s fotbalovými kluby a pořadatelskou službou na stadionu.

Jedná se zejména o preventivní opatření, jehož cílem je zajištění veřejného pořádku ve městě, bezpečnost občanů a také plynulý a bezpečný provoz na silnicích nejen ve městě, ale i na příjezdových komunikacích do Olomouce.

„Budeme monitorovat příjezd fanoušků do Olomouce i pohyb po městě, a to jak před zahájením, tak i po skončení utkání. Podle chování fanoušků, kteří přijedou v odpoledních hodinách do města vlakem z Prahy, můžeme přistoupit k doprovodu této skupiny na fotbalový stadion. Obracíme se na občany, aby se v průběhu bezpečnostního opatření řídili pokyny policistů," doplňuje a apeluje Libor Hejtman, tiskový mluvčí PČR Olomouckého kraje.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Tisková zpráva | Foto PČR

Štítky Sparta, Sigma, fotbal, fanoušci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.