úterý 27. září 2022 Jonáš

Prostějovští hokejisté potřebovali nové logo. Vzniklo v Indonésii

Po osmnácti letech museli hokejoví Jestřábi z Prostějova změnit před novou sezonou logo klubu. Vizuální prezentaci klubu z druhé nejvyšší české soutěže zajišťuje nový znak, který má podle majitele klubu původ až v Indonésii.

"Vážení fanoušci prostějovského hokeje, blíží se začátek nového ročníku a my již máme nové logo, se kterým budeme od dnešního dne oficiálně spojeni. Logo vzniklo až na daleké Jávě v Indonesii a pevně věřím, že se stane novým symbolem všech skutečných fanoušků prostějovského hokeje. Těším se na Vás všechny v nové sezoně," řekl pro klubový web majitel LHK Jestřábi Prostějov Jaroslav Luňák.

Možnost navrhnout logo měli od závěru března také fanoušci klubu, nakonec zvolil klub variantu s převažující černou, červenou a zlatou barvou. Zatímco dříve byl nápis s názvem klubu veden v logu v zaoblení a svisle, nyní už je text vodorovně. „Nová podoba loga má rozhodně působit moderněji a čistěji,“ doplnil marketingový manažer prostějovského klubu Michal Mareš.

Líbí se vám zpracování nové loga prostějovských hokejistů?

Celkem hlasovalo46 čtenářů

Jako tomu bývá u podobných změn zvykem, i tentokrát rozvířil nový grafický prvek debatu fanoušků i odborníků. „Je mi líto, ale vzdor několika výhradám k dosavadnímu znaku je nová verze horší. Výrazný štít nedává jestřábovi vyznít, zlatý efekt působí dost lacině a diakritická znaménka, ta asi mimo pozornost všech skáčou panáka. Nedotažená práce,“ míní na twitteru profil dresblog.cz, který se několik let věnuje hodnocení dresů a log sportovních celků.

Basketbalisté Olomoucka skládají kádr pro novou sezonu. Klub ohlásil další posily

Rušno je na poli hráčských transferů v klubu BK Redstone Olomoucko, tým z Hané představil další dvojici posil. Z Ostravy přichází pivot Dominik Heinzl. Další novou akvizicí je pak Američan Devin Cooper, který nastupoval v minulých dvou sezonách...

V diskuzi na sociálních sítích se názory na novou podobu klubového znaku rozcházely. „Moc se mi líbí. Povedlo se. Teď by to chtělo ještě i nová trička, mikiny, náramky atd,“ přeje si například fanoušek Martin. Jestřáby v souvislosti s logem čeká nejen výroba klubových předmětů pro fanoušky, ale také úprava dresů pro další sezonu Chance ligy, která startuje v polovině září.

„Nebudu moc kritizovat, celkem to asi ujde. Jen jsem zklamán, že fanoušci přes sto let používají červenou a bílou. Ta bílá se nějak vytratila,“ posteskl si v komentářích Ivo.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto LHK Jestřábi Prostějov

Štítky Sport, hokej, logo, grafika, Jestřábi, Prostějov, Chance liga

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.