čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

Olomoucké volejbalistky odehrají charitativní zápas. Výtěžek ze vstupného poputuje škole Credo

Charitativní nádech bude mít extraligové utkání volejbalistek Olomouce s pražským Olympem, které se bude konat 9. Prosince od 18 hodin ve Sportovní hale Univerzity Palackého. Vedení klubu se rozhodlo zisk ze vstupného ve spolupráci s Dobrým místem pro život věnovat Základní a Střední škole Crédo.

„Loni jsme se účastnili prodeje dobročinného punče ve stánku Dobrého místa pro život. Letos nám to zápasové vytížení bohužel nedovolí, a proto jsme hledali jinou cestu jak se zapojit,“ přibližuje myšlenku charitativního zápasu, který doprovází slogan „Má to smysl, přijďte fandit!“, ředitel klubu Radan Holásek.

Smysl to opravdu dává. Nejenom, že diváci podpoří olomoucké volejbalistky v cestě za extraligovými body, ale zároveň přispějí na dobrou věc.

„Finanční prostředky využijeme na vybavení multisenzorické místnosti Snoezen II, kterou se chystáme otevřít koncem školního roku,“ přibližuje ředitelka školy Blanka Vacková.

Příchozí si budou moci pořídit i dražší variantu vstupenky, která bude slosovatelná o hodnotné ceny.

„Pro fanoušky máme připravený originální hraný dres z loňské sezony podepsaný týmem, speciální adventní kalendář od pivovaru Regent nebo lístky na zápas roku s německým Stuttgartem,“ vyjmenovává některé ceny Radan Holásek.

„Jsem moc ráda, že spolupráce s volejbalistkami pokračuje,“ těší Věru Novotnou z Dobrého místa pro život, které věnuje také hodnotné ceny

Tisková zpráva

Štítky volejbal, výtěžek, crédo, charitativní, zápas

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.