sobota 15. května 2021 Žofie

V olomoucké Šantovce odstartovala soutěž Golfové léto. Hraje se o ceny za statisíce korun

PR článek

Letošní léto v olomoucké Galerii Šantovka patří golfu a minigolfu. Od pátku 7. do čtvrtka 27. srpna čeká na návštěvníky centra v pasáži několik stanovišť pro tuto oblíbenou letní aktivitu. Green se čtyřmi jamkami na puttování, několik minigolfových stanovišť s překážkami i dvanáctimetrové hřiště s jamkou na jeden odpal “Hole-in-one”. To vše bude návštěvníkům obchodního centra k dispozici ke hře a také k soutěžení o skvělé ceny v pasáži v prostorách přízemí před H&M.

„Jednotlivá golfová stanoviště a půjčovnu golfových holí a míčků mají návštěvníci k dispozici po celou dobu akce denně od 12 do 18 hodin, kdy mohou děti i dospělí zdarma trénovat své golfové dovednosti. Věříme, že je tato letní zábava nadchne,“ zve na srpnové volnočasové aktivity v Šantovce David Podstata, marketingový manager centra

Golfové léto v srdci Olomouce bude především ve znamení soutěží. Hlavní golfová soutěž bude soustředěna na greenu se čtyřmi jamkami a soutěžit se bude v puttování, tedy dovedení míčku postupně do čtyř jamek, a to na čas.

Víkendová soutěž s Rádiem Haná bude probíhat každou sobotu a neděli na hřišti “Hole-in-one” a odměněni budou vždy první tři návštěvníci, kterým se v daný den podaří trefit jamku na jeden pokus. Základní kolo soutěže v puttování proběhne od 7. do 23. srpna, denně od 12 do 18 hod.

Hraje se o ceny za statisíce korun

Golfové léto vyvrcholí ve čtvrtek 27. srpna eventovým dnem, v rámci kterého proběhne mimo jiné finálové klání soutěže v puttování - pozváni budou nejúspěšnější soutěžící ze základního kola, kteří zvládnou projít všechny čtyři jamky s nejlepším výsledkem.

Soutěžící mohou vyhrát hodnotné ceny - luxusní postel Saffron, ubytování v 4* hotelu Golf Resort Olomouc, zapůjčení vozu Mercedes-Benz, elektroniku, vstupy do fitness, víkendové i wellness pobyty, šperky, výlety, kosmetiku, knihy, značkové hry a hračky, poukazy a další skvělé ceny!

Více informací o soutěži a aktuální zebříček finalistů naleznete na webových stránkách Galerie Šantovka.

Ohodnoť článek

Foto Galerie Šantovka

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky golf, olomouc, šantovka, soutěž, ceny, děti, volný čas

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.