pondělí 1. června 2020 Laura

Vyhledávání

Nalezené články: "Čechy pod Kosířem"

Zámek Čechy pod Kosířem vystaví Mánesův obraz Švadlenka

Ozdobou návštěvnické sezony zámku v Čechách pod Kosířem, který se otevře po nucené pauze v úterý, bude jeden z nejslavnějších obrazů Josefa Mánesa Švadlenka. Dílo z poloviny 19. století zapůjčila zámku Národní galerie v Praze, na Moravě se obraz...

Při řízení nezvládla zatáčku a poškodila auto i zábradlí

Včera v brzkých ranních hodinách se ženě v osobním autě Suzuki nepodařilo projet zatáčkou a narazila do zábradlí mostu, který vede přes Český potok v obci Čechy pod Kosířem.

VIDEO: Zámek v Čechách pod Kosířem může vyhrát v anketě Památka roku 2019. Probíhá hlasování

O vítězství v anketě Památka roku 2019 – Opera Historica usiluje také zástupce Olomouckého kraje. Je jím zámek v Čechách pod Kosířem, který byl vybrán mezi čtrnáct cenných architektonických objektů, mezi nimiž mohou lidé letos volit.

Víkend bude v Čechách pod Kosířem patřit historickým kočárům, koňským spřežením a mistrům 19 řemesel. Koná se Josefkol 2019

V sobotu 20. července a v neděli 21. července se v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem bude konat 12. ročník již tradiční akce Josefkol. Lidé se opět mohou těšit na historické kočáry i bohatý doprovodný program.

VÍKEND PODLE DRBNY: Zajděte s dětmi do pohádkového lesa, ochutnejte dobroty ze zámku nebo si zasportujte

Tento víkend si na své přijdou jak gurmáni, tak sportovci. Ani děti se nudit nebudou. Čeká na ně hned několik akcí, kde se budou moci sportovně vyžít a zabavit se.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Čechy pod Kosířem"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Čechy pod Kosířem"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.