středa 12. srpna 2020 Klára

Vyhledávání

Nalezené články: "České dráhy"

České dráhy zřídily vlastní radu pro zvýšení bezpečnosti provozu

České dráhy po sérii nehod sestavily vlastní radu pro zvýšení bezpečnosti provozu. Jejími členy jsou zástupci osobního i nákladního dopravce, odborů, strojvůdců, akademiků či dopravních psychologů. Cílem rady je zlepšení podmínek pro výkon služby...

Dalším železničním neštěstím má pomocí GPS souřadnic zabránit nová mobilní aplikace

České dráhy vyvinuly v extrémně rychlém čase aplikaci, která má pomocí souřadnic GPS zabránit dalším neštěstím na železnici. Aplikace byla vyvinuta po tragické nehodě v Perninku u Karlových Varů, kde zemřeli dva lidé.

Na trati z Prostějova do Nezamyslic tři týdny nepojedou vlaky, nahradí je autobusy

Provoz na železniční trati z Prostějova do Nezamyslic od pondělí 13. července do soboty 1. srpna zkomplikuje nepřetržitá výluka, kvůli které nebudou jezdit vlaky. Cestující budou po dobu výluky vozit autobusy. To sdělila mluvčí Českých drah Vanda...

Neomezené cestování vlaky. České dráhy nabízí přes prázdniny výhodnou jízdenku

Jízdenka na léto od Českých drah (ČD) nabízí volné cestování bez omezení ujetých kilometrů právě tímto dopravcem. Můžete si ji zakoupit na jeden nebo dva týdny a platí do konce srpna.

Vlakovou dopravu z Prostějova od pátku zkomplikuje výluka

Provoz na dvou železničních tratích z Prostějova do Dzbelu a z Prostějova do Senice na Hané od pátku zkomplikuje desetidenní výluka. Skončí příští týden v neděli. Místo vlaků budou jezdit autobusy, informovaly České dráhy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "České dráhy"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "České dráhy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.