pondělí 18. října 2021 Lukáš

Vyhledávání

Nalezené články: "řeka"

Nové přístroje pomohou očním lékařům prostějovské nemocnice

Nové zákroky i komplexnější vyšetření zraku nabídne pacientům oční oddělení prostějovské nemocnice. Vybavení za více než milion korun nahradí starší přístroje. Stanovení diagnózy by mělo být podle lékařů také rychlejší.

Turismus je na dně, hrozí miliardové ztráty, varují odborníci

Miliardové ztráty, reálná hrozby rušení tisíců pracovních pozic a dopad na ekonomiku v celé republice. Cestovní ruch v Praze je podle České unie cestovního ruchu na dně. Ztráty jdou do už nyní do miliard a dále narůstají. Podle unie chybí účinné...

Muž při práci u domu překážel sousedovi. Po hádce do něj nacouval autem

Sousedský spor na Šumpersku přerostl až v pokus o těžké ublížení na zdraví. Sedmapadesátiletý agresor nacouval autem do souseda, který mu chvíli překážel v cestě. Muži za nebezpečný čin hrozí odnětí svobody na tři až deset let.

Rejnok dorazil na druhý břeh. Most na Masarykově třídě se chystá na betonáž

Manévr s ocelovou konstrukcí mostu na Masarykově třídě dopadl úspěšně. Padesát pět metrů dlouhou část mostu přesunula specializovaná firma po kolejnicích nad řeku Moravu. Rejnoka, jak se mostu přezdívá, by měli stavaři dokončit v létě příštího roku.

Rejnok v pohybu. Druhá část mostu na Masarykově se sune nad řeku

Ocelová konstrukce nového mostu na Masarykově třídě v Olomouci se dala do pohybu a doplní již instalovanou část nad řekou Moravou. 290 tun vážící kostru mostu posunuje specializovaná firma s využitím hydraulických pístů, po kolejích se bude nasouvat...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "řeka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "řeka"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.