pátek 30. října 2020 Tadeáš

Vyhledávání

Nalezené články: "řidiči"

Srna vběhla do silnice a střetla se s dodávkou, vyplašená z místa utekla. Škoda je 150 tisíc korun

Na Prostějovsku došlo ke střetu dodávky se srnou. Řidiči srnka vběhla do cesty od pravé krajnice a střetu tak už bohužel nešlo zabránit. Srážkou byla způsobena škoda na autě 150 tisíc korun. Vyplašené zvíře z místa nehody uteklo.

Přerovští strážníci odhalili cizince schované pod jedoucím kamionem

Dva cizinci se schovávali pod nápravou polského kamionu. V Přerově je odhalila hlídka městské policie. Jeden z cizinců se pokusil uprchnout, strážníci ho však téměř ihned chytili a zatkli. Druhý se o útěk nepokusil.

Dušičky podle Miroslava Komínka. Jak je ve zdraví přežít?

Policejní rada Miroslav Komínek z Městské policie Přerov dává rady, jak přežít ve zdraví letošní Dušičky, nebo-li Svátek zesnulých.

Smrtelných nehod aut s chodci neubývá, pětina se stane na přechodě

Smrtelných střetů automobilů s chodci i přes letošní oslabení provozu během koronavirové krize neubývá. Letos se jich stalo do konce září 62, což je meziročně o pět více. Pětina takových nehod se stane na přechodech pro chodce. Nejčastějšími...

Olomoucké soudy omezují činnost, odložena je i kauza Vidkun

Soudy v Olomouci kvůli pandemii koronaviru omezují svou činnost a začaly rušit jednání. Důvodem je podle jejich zástupců především obava ze šíření koronaviru a snaha ochránit i účastníky jednání. Nová opatření se tak dotknou například i sledované...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "řidiči"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "řidiči"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.