pátek 7. srpna 2020 Lada

Vyhledávání

Nalezené články: "Šumperk"

RunCzech přijíždí do Olomouce s letní výzvou Česko běží dál

Mattoni ½Maraton Olomouc se přesunul na říjen, ale organizátoři běžeckých závodů RunCzech dorazí do Olomouce již v úterý 11. srpna. Na místní trase Mattoni FreeRun se bude konat jedno ze speciálních zastavení běžecké výzvy Česko běží dál.

Řidička sjela ze silnice a přetočila auto na střechu. Se zraněním skončila v nemocnici

Včera v podvečer se mezi Kopřivnou a Hanušovicemi řidička Mini Cooperu dostala do smyku a s autem skončila na střeše. Ženu, která při nehodě způsobila škodu za 70 tisíc korun, záchranáři pro lehké zranění přepravili do nemocnice.

Podvodník na internetu se vydával za majitelku bytu. Připravil studentku o patnáct tisíc

Podvodník, který se vydával za majitele brněnského bytu na jednom z internetových portálů, připravil studentku o patnáct tisíc korun za údajný pronájem.

V Šumperku se otevře první česká samoobslužná galerie

V Šumperku se ve čtvrtek otevře samoobslužná galerie. Podle města jde o první galerii tohoto typu v České republice, tedy bez obsluhy a ostrahy, která je automaticky řízena kamerovým systémem. Své zázemí galerie našla v Pavilonu, v klasicistním...

Květinová soutěž potrvá do konce srpna. Výzdoba se hodnotí v různých kategoriích

Radnice v Zábřehu pořádá třetí ročník soutěže o nejkrásnější květinovou výzdobu předzahrádek, oken, balkonů i veřejného prostranství. ​Do netradiční soutěže se mohou hlásit občané Zábřeha a místních částí, ale také všichni, kteří mají na území města...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Šumperk"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Šumperk"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.