středa 25. května 2022 Viola

Vyhledávání

Nalezené články: "1/2maraton"

Olomoucký půlmaraton zná termín dvanáctého ročníku. Běžci mají zaplavit město v červnu

I po dvanácté by se měl konat olomoucký půlmaraton pod taktovkou organizace RunCzech. Covidová pandemie předloňský ročník běžecké akce zrušila, ten minulý se pak konal v menším rozsahu v polovině letošní srpna. Na rok 2022 stanovili organizátoři pro...

Jedinečná atmosféra i souboj s vedrem. Zdravotníci ošetřili na půlmaratonu desítky běžců

S rozpálenou tratí olomouckého půlmaratonu se popasovaly v sobotu tisíce běžeckých nadšenců, záchranáři ale evidovali také výjezdy kvůli kolapsům z horka. Sanitky odvezly ze závodu osm lidí.

Půlmaraton v Olomouci pojedenácté. Město se chystá na davy běžců i dopravní omezení

Tisíce běžců v historickém centru i v okrajových částech města. Olomoucký půlmaraton v sobotu po roční koronavirové odmlce do ulic opět přiláká tisíce nadšených sportovců a diváků. S velkolepou sportovní akcí jsou spojena také dopravní omezení.

Olomoucký 1/2Maraton se poběží na podzim. Závod byl odložen na říjen

Logistiky náročné období mají za sebou organizátoři atletického seriálu RunCzech, pořadatelé řady závodů, včetně Olomouckého 1/2Maratonu. Po řadě jednání byl odložen letošní Pražský maraton i půlmaratón. Závod v Olomouci ale proběhne, atleti se na...

RunCzech tým zdraví běžce alespoň digitálně

Situace není lehká ani pro organizátory běžeckých závodů, v sobotu se měl konat Sportisimo 1/2Maraton Praha. Podívejte se na video, které organizátoři připravili během svých home office.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "1/2maraton"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "1/2maraton"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.