středa 1. prosince 2021 Iva

Vyhledávání

Nalezené články: "D35"

Řidič Audi svištěl u Přerova skoro dvoustovkou. Policie posílila kontroly na dálnicích

O více než padesát kilometrů v hodině překročil čtyřiatřicetiletý šofér Audi A8 povolenou rychlost na dálnici D1 u Přerova. Za rychlou jízdu jeho přestupek předali policisté do správního řízení, kromě pokuty tak muži hrozí i zákaz usednout za volant...

Sníh zaskočil řidiče v kraji. Hasiči řešili sedm nehod se zraněními

Husté sněžení zasáhlo část České republiky a sněhová nadílka způsobila také v Olomouckém kraji značné komplikace v dopravě. Hasiči evidují hned několik nehod a apelují na opatrnost řidičů a přizpůsobení stylu jízdy současným podmínkám.

Na dálnici bez známky i se zákazem řízení. Kontroly budou pokračovat, upozorňuje policie

Jízda po dálnici bez platné elektronické viněty se může pro řidiče snadno stát problémem, na kontroly se zaměřili policisté z dálničního oddělení. Za dva dny zastavili v regionu 74 aut, více než třetina řidičů se dopustila přestupku. Dva šoféři...

Nedělní tragická nehoda u Olomouce má na svědomí tři lidské životy

Tři lidské životy má na svědomí tragická nehoda čtyř osobních vozidel, která se v neděli v podvečer stala u obchvatu Olomouce. Jeden člověk zemřel na místě, v nemocnici zraněním podlehly další dvě osoby.

U sjezdu z dálnice u Nemilan bourala čtyři auta. Jeden člověk zemřel

U sjezdu z obchvatu Olomouce u Nemilan havarovaly v neděli v podvečer čtyři automobily. Hasiči na místě vyprošťovali zraněné a tři osoby předali lékařům. Jeden člověk zemřel. Sjezd z dálnice byl uzavřený a provoz přerušený. Dopravu odkláněla policie.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "D35"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "D35"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.