neděle 26. ledna 2020 Zora

Vyhledávání

Nalezené články: "D46"

Řidič na dálnici u Prostějova jel příliš rychle a nezvládl odbočení, skončil na svodidlech

V úterý 14. ledna před třináctou hodinou došlo na sjezdu z dálnice D46 v Prostějově směrem na centrum k havárii osobního Citroëna. Devětačtyřicetiletý řidič jel příliš rychle, nepřizpůsobil své tempo úmyslu odbočit na dálniční sjezd a vyjel mimo...

Prostějov chce letos zahájit opravu dálničního mostu v Žešově

Rekonstrukci mostu před dálnici D46 v Žešově chce letos zahájit prostějovská radnice. Most je podle odborníků ve špatném technickém stavu a může ohrozit bezpečnost provozu na dálnici. Náklady na opravu mostu jsou odhadovány na 15,4 milionu korun....

Bezohledný řidič způsobil na dálnici nehodu a ujel, policie žádá o pomoc

Policisté žádají o pomoc při pátrání po řidiči, který včera krátce před dvanáctou hodinou způsobil nehodu na 26. kilometru dálnice D46 ve směru na Olomouc.

Usnul při jízdě na dálnici, probudil se až v příkopě

Včera ráno naboural sedmadvacetiletý řidič na dálnici D46 ve směru od Vyškova. Upadl do mikrospánku a ztratil kontrolu nad řízením. Porazil dva směrové sloupky u krajnice a probudil se, až když zajel do příkopu.

Nepozorností při jízdě po dálnici způsobil nehodu v obou směrech

Čtyřiadvacetiletý muž, jedoucí po dálnici D46 se při jízdě otočil na svou spolujezdkyni, čímž ztratil kontrolu nad vozidlem a naboural do osobního auta v pravém jízdním pruhu. Následné události vedly k nehodě v protisměru.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "D46"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "D46"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.