neděle 23. února 2020 Svatopluk

Vyhledávání

Nalezené články: "Gulášfest"

V polovině září se bude konat třetí ročník Bohuňovického gulášfestu

V sobotu 14. září se bude v Bohuňovicích konat už třetí ročník oblíbeného Bohuňovického gulášfestu. Akce se uskuteční na hřišti u Kulturního domu v Bohuňovicích - Trusovicích, a to od dvou hodin odpoledne.

Bohuňovický Gulášfest se blíží, těšit se můžete na koncerty i soutěž O nejlepší bohuňovický guláš

Druhý ročník Bohuňovického Gulášfestu se bude konat opět uprostřed babího léta na hřišti u kulturního domu v Bohuňovicích-Trusovicích, a to v sobotu 15. září od dvou hodin odpoledne.

Přerovský Farm Food Festival bude jedinečným gurmánským zážitkem

Farm Food Festival se bude konat v sobotu 23. září v Přerově a pokusí se navázat na tradiční gulášfest, který v minulých letech navštívil hojný počet lidí. Brány Výstaviště Přerov se otevřou v 10:00. Těšit se můžete na skvělou atmosféru plnou...

Bohuňovický gulášfest 16. září nasytí milovníky jídla i hudby

První ročník Bohuňovického gulášfestu se uskuteční uprostřed babího léta v sobotu 16. září od 14 hodin na hřišti u kulturního domu v Bohuňovicích -Trusovicích. Guláše nejrůznějších chutí, vůní, barev a konzistencí pro návštěvníky uvaří zájmové...

Tip: Plánujete svatbu? Nechte se inspirovat na Svatebním dni na Zámku v Náměšti na Hané

Svatební agentura Skvělá svatba ve spolupráci s Městysem Náměšť na Hané pořádá 11. září Svatební den. Uskuteční se na místním zámku od 10 do 17 hodin a pro návštěvníky je připraven bohatý program, který je provede přípravou svatby.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Gulášfest"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Gulášfest"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.