úterý 10. prosince 2019 Julie

Vyhledávání

Nalezené články: "Hloučela"

V biokoridoru Hloučela bude vybudováno hřiště pro discgolf

Prostějovská radnice nechá v biokoridoru Hloučela za necelých 700.000 korun vybudovat discgolfové hřiště. Plocha pro discgolf, při kterém se hráči speciálními létajícími disky trefují do kovových košů, zatím v Prostějově a okolí není. Radní už...

V Prostějově vznikne nový park. Bude stát 18 milionů

Nový park plánuje do poloviny příštího roku vybudovat prostějovská radnice v jižní části města u Okružní ulice, kde byly před časem postaveny bytové domy. Chystaný park si podle odhadu radních vyžádá investici 17,6 milionu korun. Část nákladů asi...

V Prostějově vzniká více psích louček. Jednalo se i o agility hřišti

Po průzkumu trhu se město Prostějov pouští do budování většího prostoru pro výběh psů. Některá nově oplocená místa již mohou pejskaři využívat, některá oplocení postupně vznikají. Počítá se také s agility.

Muži pokáceli tři vzrostlé stromy v lesoparku. Prý kvůli obavám o zdraví veřejnosti

Dva muži ve věku 55 a 56 let jsou podezřelí z přečinu poškození cizí věci. Letos v únoru pokáceli tři vzrostlé borovice v lesoparku Hloučela. Majitel stromů způsobenou škodu vyčíslil na bezmála 11 tisíc korun.

Prostějov zruší alej, kterou vysázeli místní. Stromy ustoupí novým bytům

Z Prostějova zmizí javorová alej mezi lesoparkem Hloučela a sídlištěm. Radnice má v plánu stromy přesadit, aby vzniklo místo pro nové bytové domy. Javory zde vysázeli místní v den 90. výročí vzniku Československa. Informovala o tom Česká televize.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Hloučela"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Hloučela"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.