úterý 30. listopadu 2021 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "Hokej"

Pod dohledem kamer. V Olomouci přibyla monitorovaná místa

Městský kamerový systém se dočkal dalšího rozšíření. Čtveřice nových kamerových bodů přibyla na Masarykově třídě, jejich prostřednictvím budou moct muži zákona dohlížet také na fanoušky, kteří tímto úsekem procházejí na riziková sportovní utkání....

Hokejový galavečer v plecharéně: Krejčí táhl Kohouty k výhře nad Kladnem

Očekávaný duel hvězd se skvostnými kariérami v NHL zcela zaplnil olomouckou plecharénu. Fanoušci sledovali tříbodovou výhru domácích hokejistů nad Kladnem Jaromíra Jágra v poměru 4:3. „Parádní večer,“ libovala si opora HC Olomouc David Krejčí.

Vlivný podnikatel Benýšek chce být lídrem ODS a primátorem Olomouce

Vlivný olomoucký podnikatel Richard Benýšek z ODS, který se nezdráhá veřejně kritizovat i své spolustraníky, se bude ucházet o pozici lídra strany v blížících se komunálních volbách a chce se stát primátorem Olomouce.

Mimořádná dotace 1,3 milionu pro olomoucký hokejový klub budí diskuse

Mimořádná dotace města Olomouce pro hokejový klub HC Olomouc vzbuzuje stále více diskusí. S dotací nesouhlasila opozice, proti byla část radniční koalice a nyní se objevují nesouhlasné hlasy i v samotné ODS, která peníze pro hokej obhajuje.

David Krejčí režíroval obrat proti Spartě. Zlaté body, radovala se hvězda

Nevídaný závěr zápasu připravili pro fanoušky extraligového hokeje olomoučtí Kohouti. Čtyři a půl minuty před koncem prohrávala Olomouc se Spartou 0:3, finiš z říše snů ale vynesl Hanákům dva body za výhru 4:3 v samostatných nájezdech.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Hokej"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Hokej"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.