čtvrtek 2. dubna 2020 Erika

Vyhledávání

Nalezené články: "Jeseníky"

Pacient jesenické nemocnice okradl personál. Hrozí mu osmileté vězení

Jeden z pacientů jesenické nemocnice okradl během své hospitalizace zdravotnický personál. Za krádež finanční hotovosti a kosmetiky pro pacienty mu hrozí až osm let vězení.

Lyžaři si užívali v Jeseníkách jeden z posledních víkendů sezony

Tisíce lidí lyžovaly o víkendu na sjezdovkách v Jeseníkách. V sobotu na horách místy sněžilo nebo pršelo, dnes lyžařům přálo slunečné počasí. Do vyšších poloh vyrazili také běžkaři. Ve většině zimních středisek se však podmínky pro lyžování s...

Do Jeseníků na lyže i běžky. Podmínky jsou stále dobré

Dobré sněhové podmínky nabízejí lyžařům zimní areály v Jeseníkách, ve vyšších polohách mohou lidé stále vyrazit i na běžky. Většina níže položených areálů už ale kvůli výraznému úbytku technického sněhu na sjezdovkách omezila či ukončila provoz.

Policisté z Jesenicka pátrali po muži, který vyhrožoval sebevraždou

Úspěšnou pátrací akci mají za sebou policisté na Jesenicku, kteří v noci na středu pátrali po muži, který volal na tísňovou linku a vyhrožoval sebevraždou.

Muž zemřel při túře na běžkách

úterý, 3. března 2020, 10:30Jeseníky

Muž zemřel při túře na běžkách

Třiašedesátiletý muž v pondělí dopoledne zemřel během výletu na běžkách mezi Švýcárnou a Červenohorským sedlem v Jeseníkách. Na místě zasahoval také vrtulník, záchranáři se muže snažili ještě na místě oživit, resuscitace však byla neúspěšná. To dnes...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Jeseníky"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Jeseníky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.