neděle 25. července 2021 Jakub

Vyhledávání

Nalezené články: "Kultura"

Uničov podpoří tornádem zasaženou jižní Moravu. Zahradu městského klubu rozezní benefiční koncert

Nedělní odpoledne bude v Uničově patřit benefičnímu koncertu ve prospěch obcí zasažených ničivým tornádem. Akce Tamtamy pro jižní Moravu se rozezní na zahradě Městského klubu. Veškeré vybrané peníze včetně tržby za občerstvení odešlou organizátoři...

Zájem o letní kina stoupá. Kam vyrazit na film pod širou oblohou?

Promítání filmů, popcorn a noční obloha plná hvězd. V Olomouckém kraji najdeme hned několik letních kin. Drbna pro vás připravila jejich přehled, který potvrzuje, že je z čeho vybírat.

V Olomouci se chystá festival Země na talíři, nabídne film i workshop

Projekce peruánského filmu Matky Země, workshop i diskusi nabídne tuto středu návštěvníkům festival Země na talíři, který se uskuteční v prostorách olomoucké Pevnosti poznání. Do města se přehlídka vrací po roce, jejím cílem je upozornit na některé...

Film o psu Gumpovi, který míří příští týden do kin, představil nový videoklip

Ve čtvrtek 22. července bude mít premiéru dlouho očekávaný film Gump – pes, který naučil lidi žít. Pár dnů před premiérou tvůrci představili nový videoklip k písni Kometa pre Gumpa. Tu pro film složila kapela DESmod a rapper Majself.

Komplexní rocková show i s vlastní značkou piva. V Olomouci zahraje tribute kapela Queenie

Po jedenácti měsících se do Olomouce příští týden vrátí česká hudební skupina Queenie, jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel u nás i v zahraničí. Koncert v areálu olomoucké Korunní pevnůstky je druhou zastávkou nové Universum Tour.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Kultura"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Kultura"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.