úterý 19. října 2021 Michaela

Vyhledávání

Nalezené články: "Lipník nad Bečvou"

Rolls Roycem či Pragou z Lipníku na Helfštýn. Klub veteránů uzavírá sezonu

Akcí pro milovníky historických aut ožije v neděli Lipník nad Bečvou, hrad Helfštýn a také okolní obce. Řidiči více než stovky veteránů se vydají na spanilou devadesátikilometrovou jízdu přes Oderské vrchy.

Cyklistická podívaná opět v Olomouckém kraji. Česká tour bude brázdit region

Čtyři dny soubojů v kopcích i na rovinách přinese cyklistický závod Sazka Tour, který i letos značnou část svých tras naplánoval v Olomouckém kraji. Od čtvrtka vyrazí na silnice v regionu dvacítka sedmičlenných týmů. Finiš nejprestižnějšího českého...

Vosa v kabině náklaďáku. V tragické nehodě u Lipníku hrál roli dotěrný hmyz

Zřejmě vosa nebo včela hrála roli v tragické nehodě u Lipníka nad Bečvou na Přerovsku, při které v úterý zemřel pětasedmdesátiletý řidič dodávky. Narazil do odstaveného nákladního auta na nájezdu na dálnici D1, jehož řidič zastavil podle své...

Tragická nehoda u Lipníku nad Bečvou. Střet nepřežil jeden z řidičů

Dopravní policisté vyšetřují další tragickou nehodu. Dnes odpoledne před půl druhou došlo ke střetu dodávky a nákladního vozidla na nájezdu D1 pod dálničním mostem ve směru na Ostravu. Při nehodě zahynul řidič jednoho z vozidel.

Olomoucký kraj získal v posledních letech z Bruselu přes 30 miliard dotací

Přes 30 miliard korun dotací obdržel v letech 2014 až 2020 Olomoucký kraj od Evropské unie. Peníze směřovaly především do dopravy. Dotace dostala například stavba dálnice D1 mezi Přerovem a Lipníkem nad Bečvou.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Lipník nad Bečvou"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Lipník nad Bečvou"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.