úterý 2. června 2020 Jarmil

Vyhledávání

Nalezené články: "Medlov"

Ochotnická divadla z kraje se předvedou v Litovli

Čtyři ochotnická divadla představí divákům v Litovli pět svých nejlepších inscenací. Stane se tak v rámci mimořádné přehlídky ochotnických divadel, kterou připravuje TJ Sokol Litovel u příležitosti 20. výročí obnovení zdejšího divadelního souboru.

Hasiči dnes ráno zasahovali u požáru vraku auta. Hořel u vlakové zastávky

U požáru autovraku mezi Troubelicemi a Medlovem zasahovali dnes nad ránem uničovští hasiči. Operační středisko přijalo oznámení o hořícím autě u místní vlakové zastávky ve 3:33 a následně vyslalo k zásahu dvě jednotky, uvedla mluvčí hasičů Lucie...

V regionu byly otevřeny dvě opravené silnice

úterý, 5. listopadu 2019, 20:30Doprava

V regionu byly otevřeny dvě opravené silnice

V minulých dnech byly v Olomouckém kraji otevřeny dvě opravené silnice, za jejiž opravami stál olomoucký magistrát. Dva a půl kilometru dlouhý úsek mezi Černou Vodou a Starou Červenou Vodou, stejně jako silnice v Hlivicích u Medlova dostaly nový...

Policie žádá o pomoc svědky dopravní nehody, při které řidič srazil cyklistku a ujel

Policisté Dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po autu a jeho řidiči a objasnění dopravní nehody, která se stala v pondělí 9. září 2019 v 5:25 v katastru obce Medlov.

Na Olomoucku byl nalezen sovětský granát. Pyrotechnik ho odpálil na místě

Nález granátu zaměstnal v sobotu odpoledne u Medlova na Olomoucku pyrotechnika. Přivolaný odborník nalezenou munici na místě zlikvidoval. Nikdo při jeho zásahu neutrpěl zranění, sdělil policejní mluvčí František Kořínek.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Medlov"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Medlov"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.