pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Vyhledávání

Nalezené články: "Národní dům"

Prostějov nechá opravit kuchyň a kotelnu secesního Národního domu

Prostějovská radnice bude investovat zhruba 11 milionů korun do rekonstrukce kuchyně a kotelny Národního domu v centru města, který v posledních letech prochází rozsáhlou obnovou. Rada města už schválila zadání veřejné zakázky. Hotovo by mělo být v...

Brány památek dokořán. V Prostějově budou tři dny otevřeny památky i chrámy

Prostějov se letos poprvé připojí k Mezinárodnímu dni památek a sídel. Ve městě budou po tři dubnové dny veřejnosti zpřístupněny zajímavé památky a kostely. Sdělil to prostějovský primátor František Jura (ANO).

Divem Olomouckého kraje pro tento rok je Tančírna v Račím údolí

Ve čtvrtém ročníku 7 divů Olomouckého kraje zvítězila Tančírna v Račím údolí u Javorníku. Může proto nosit titul Největší div Olomouckého kraje roku 2016. Ocenění dnes od organizátorů převzal starosta obce Bernartice Mojmír Michálek.

Anketa 7 divů Olomouckého kraje vybírá nejzajímavější místa v kraji

Sedm divů existuje nejen ve světě, ale také v Olomouckém kraji. Už čtvrtý ročník soutěže přinese dvacítku zajímavým míst a hlasující rozhodnout, která památka se stane tím největším divem Olomouckého kraje.

Olomoucké ulice jak je (ne)znáte – 8. května

Historií doslova nabitá ulice, na které najdete nádherný kostel, který měl hřbitov a kaple a také barokní kašnu vysoké umělecké hodnoty. Své zastoupení tady má i moderní architektura, pro kterou nebylo získání svého místa v historickém centru nic...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Národní dům"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Národní dům"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.