čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Vyhledávání

Nalezené články: "OP"

Zloděj se pokusil vykrást restauraci v Nových Sadech, přes dveře se nedostal

Zatím neznámý pachatel se pokusil v noci z 19. na 20. listopadu vloupat do jedné z restaurací v olomoucké městské části Nové Sady. Poškodil sice vstupní dveře, ale dovnitř se mu dostat nepodařilo.

Čtrnáct zaparkovaných aut překáželo čistění na třídě Kosmonautů

Hned čtrnáct řidičů nerespektovalo včera zákaz parkování v rámci blokového čištění na třídě Kosmonautů. Technickým službám tím velice znesnadnili úklid. Tyto komplikace museli pokutami řešit olomoučtí policisté.

Senior v Přerově srazil mladého cyklistu bez helmy

K dopravní nehodě se zraněním došlo ve středu ráno v Přerově. Senior řídící Škodu Citigo odbočoval z ulice Lipnická na světelné křižovatce vpravo a srazil sedmnáctiletého cyklistu, který přejížděl přechod pro chodce. Mladík byl převezen do nemocnice...

Olomoucké Vlastivědné muzeum rozšiřuje svou expozici o Václava Havla a další

Do Galerie osobností Olomouckého kraje, které se věnuje slavným a úspěšným lidem z historie jakkoli spjatým s naším regionem, nově přibudou tři nová jména. Přibude sem Václav Havel, Jan Sigmund mladší a Karel Svolinský.

V Prostějově proběhne dětská akce zaměřená na sport, moderovat ji přijede Jan Čenský

Společnost TK PLUS v Národním sportovním centru pořádá ojedinělou sportovní a společenskou událost pro děti, která nese název Sportovní hvězdy dětem s Mikulášskou nadílkou. Její konání je naplánováno na pátek 6. prosince.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "OP"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "OP"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.