čtvrtek 13. srpna 2020 Alena

Vyhledávání

Nalezené články: "Olomoucký"

Řidička si zapomněla vytáhnout klíč ze dveří. S autem jí někdo ujel

Někdy v době mezi 10. a 11. srpnem zatím neznámý pachatel ukradl zaparkované osobní auto v jedné z olomouckých ulic, když si jeho majitelka opomněla vytáhnout klíč ze dveří.

Výrobci z Olomouckého kraje soutěžili o ocenění Regionální potravina

Celkem osm výrobků s výjimečnou kvalitou a chuťovými vlastnostmi z Olomouckého kraje ocenila odborná komise soutěže Regionální potravina 2020. O toto ocenění, které je zárukou místního regionálního původu, se letos v kraji ucházelo 107 produktů od...

Olomoucké volejbalistky mají novou posilu ze severu

Kádr olomouckých volejbalistek pomalu, ale jistě dostává svou finální podobu. Na soupisku přibylo další zahraniční jméno, když vedení Univerzity Palackého získalo finskou reprezentační blokařku Michaelu Bjerregård - Madsenovou. 

Výlety za regionálními potravinami v Olomouckém kraji pomůže naplánovat nový katalog

Produkci regionálních výrobců kvalitních potravin a nápojů mapuje katalog, který vydal Olomoucký kraj. Brožura nabízí přehled více než 246 certifikovaných regionálních produktů. Sdělil to dnes hejtmanův náměstek Pavel Šoltys.

Zloděj si přilepšil elektronikou za 300 tisíc. Hrozí mu až pět let ve vězení

Během víkendu někdo vykradl objekt ve Chválkovické ulici v Olomouci, ve kterém se nacházela kancelář společně se skladem jedné z olomouckých společností. Zloději, který si odnesl majetek v hodnotě přes 300 tisíc korun, v případě odsouzení hrozí až...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Olomoucký"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Olomoucký"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.