úterý 9. března 2021 Františka

Vyhledávání

Nalezené články: "Olomoucký"

Olomoucký kraj nepodá kasační stížnost ohledně záboru půdy u Hněvotína

Olomoucké hejtmanství nepodá kasační stížnost proti rozhodnutí soudu, který zrušil část zásad územního rozvoje umožňujících zábor 44 hektarů kvalitní orné půdy u Hněvotína pro plánovanou stavbu velkého biomedicínského a biotechnologického centra.

Na silnicích v Olomouckém kraji je v letošním roce více výtluků než jindy

Bezmála 28 tun asfaltové směsi si už letos vyžádaly opravy stovek výtluků, které v zimě kvůli častým výkyvům teplot vznikly na dálnicích a silnicích 1. třídy v Olomouckém kraji. Výtluků je více než v předešlých letech. Například v únoru jich bylo...

V Olomouckém kraji přibylo za týden 4000 případů covidu. Nárůst zrychluje

V Olomouckém kraji přibylo za uplynulý týden 3937 nových případů onemocnění covidem-19. Křivka v mezitýdenním srovnání tak opět stoupla, a to o 838 případů. O týden dříve to bylo o 548. Celkem je od začátku pandemie v kraji přes 71 tisíc případů.

Zájem o antigenní testování v Olomouckém kraji v posledních dnech vzrostl

V Olomouckém kraji prudce vzrostl zájem o antigenní testování. Kapacita pro veřejnost v nemocnicích je na příští dny zaplněna, volné termíny jsou nejdříve příští týden. Výjimkou je pouze nemocnice v Prostějově. Zdravotníci hledají další volné...

V Olomouci dnes začalo natáčení seriálu Jana Hřebejka Pozadí událostí

V Olomouci dnes odstartovalo natáčení čtyřdílného seriálu Pozadí událostí režiséra Jana Hřebejka a scénáristy Petra Jarchovského. Prostory poskytlo město Olomouc a Univerzita Palackého. Námět na scénář napsal olomoucký spisovatel Michal Sýkora.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Olomoucký"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Olomoucký"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.