pondělí 15. srpna 2022 Hana

Vyhledávání

Nalezené články: "Olomoucký kraj"

Dva tisíce pacientů z Jeseníku bez lékařské péče. Po zavření ordinace se o ně na čas postarají ostatní lékaři

O téměř dvě tisícovky lidí z Jeseníku, kteří se tento týden ocitli zcela bez lékařské péče, se na přechodnou dobu postarají ostatní praktičtí lékaři z okolí. Jedna z jesenických lékařek totiž náhle ukončila činnost. Starostka Jeseníku jede v pondělí...

Letní vlna covidu v Olomouckém kraji zpomaluje. Počet případů opět klesl

Letní vlna koronaviru zpomaluje. Počet nových případů onemocnění covidem v Olomouckém kraji druhý týden po sobě klesá. Za uplynulých sedm dní přibylo 768 případů, o 46 méně než před týdnem. Úbytek o čtyři desítky případů byl již minulý týden.

V Prostějově kandiduje za ANO do zastupitelstva Faltýnek a bývalý hejtman Okleštěk

O hlasy voličů se v nadcházejících komunálních volbách bude v Olomouckém kraji ucházet také několik poslanců a jeden senátor. Například v Prostějově kandidují za ANO poslanec Jaroslav Faltýnek a bývalý hejtman a současný poslanec Ladislav Okleštěk.

Olomoucký kraj nakoupí třicítku moderních sanitek za 115 milionů korun

Až třicítku nových sanitek pro Zdravotnickou záchrannou službu plánuje nakoupit Olomoucký kraj. Vozidla by přišla na 115 milionů korun a většinu investice by pokryla dotace. První vozy by kraj mohl nakoupit již příští rok.

Šetřete s vodou, je sucho, vyzývají úřady. V části Olomouckého kraje je vysoké riziko požárů

Nedostatek srážek v kombinaci s vysokými teplotami přivedly potoky, řeky a nádrže v Olomouckém kraji na hranici sucha. Na řadě míst platí zákaz zalévání záhonků nebo napouštění bazénů, v části Olomouckého kraji platí až do odvolání výstraha před...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Olomoucký kraj"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Olomoucký kraj"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.