pondělí 1. června 2020 Laura

Vyhledávání

Nalezené články: "Pevnost poznání"

Pevnost poznání je dneškem znovu otevřena

V Olomouci se dnes po nucené pauze opět otevřelo jedno z nejnavštěvovanějších muzeí, Pevnost poznání. Expozice interaktivního muzea uvítají zájemce po 75 dnech, kdy bylo centrum stejně jako další instituce v zemi uzavřeny kvůli pandemii koronaviru....

Tradiční Noc vědců se posune na listopad. Posvítí si na roboty

Člověk a robot. To je téma letošní Noci vědců, která si připomene 120. výročí narození Karla Čapka a 100 let od vydání knihy R.U.R. Oblíbená popularizační akce, která veřejnosti otevírá dveře vědeckovýzkumných pracovišť, se letos kvůli epidemii...

V olomoucké Pevnosti poznání po pauze opět ožije věda

obrá zpráva pro všechny děti i rodiče, kteří milují vědu. Po dlouhých 75 dnech totiž opět ožijí expozice centra popularizace vědy Pevnosti poznání v Olomouci. Brány interaktivního muzea se pro veřejnost otevřou v sobotu 23. května v 9 hodin.

Pevnost poznání připravila pro děti a jejich rodiče řadu instruktážních videí

Pevnost poznání Univerzity Palackého v Olomouci připravila několik krátkých instruktážních videí, která ukazují návody na jednoduché chemické pokusy a výtvarné aktivity pro celou rodinu.

Pevnost poznání kvůli riziku šíření koronaviru až do odvolání zavírá

I Pevnost poznání, oblíbená destinace rodin s dětmi, ale i školních exkurzí, je až do odvolání uzavřena. Informaci zveřejnila instituce na svém webu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Pevnost poznání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Pevnost poznání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.