úterý 3. srpna 2021 Miluše

Vyhledávání

Nalezené články: "Policie ČR"

Elektrokola mají řadu benefitů. Splňovat musí ale stanovené limity

Elektrokola jsou trendem posledních let a těší se čím dál větší oblibě. Dávno neplatí, že si je pořizují pouze senioři nebo méně zdatnější cyklisté. Na kole s elektropohonem jezdí i mladí lidé. Na trhu jsou horská elektrokola, také krosová, městská...

Vloupání v Nedvězí skončilo vraždou seniorky. Kriminalisté dopadli nebezpečného muže

Během několika hodin vypátrali a zadrželi kriminalisté čtyřicetiletého muže podezřelého z vraždy seniorky v rodinném domě v Nedvězí na Olomoucku. Policejní hlídka její tělo našla ve středu časně ráno, když přijela prověřit oznámení o vloupání do...

Policie pátrá po muži z Přerovska. Podezřelý je z násilné trestné činnosti

Poznáváte muže ze snímku? Pátrají po něm přerovští policisté. Šestadvacetiletý Ivan Konovshii žije přechodně v Přerově, ale jeho současné místo pobytu není známé. V pátrání je již dva týdny pro podezření ze spáchání násilné trestné činnosti.

Muže napadla skupinka cizinců. Po útoku skončil v nemocnici

Přerovští policisté vyšetřují od neděle konflikt, kdy skupinka cizinců napadla kolemjdoucího. Ten po útoku skončil v nemocnici. Agresoři jsou nyní podezřelí z výtržnictví a ublížení na zdraví.

Policie zadržela dvojici migrantů. Do Česka je přivezl kamion naložený melouny

Společně s melouny přivezl řidič kamionu do Česka také dva afghánské migranty. Dvojice cizinců si všimli v areálu ve Velké Bystřici zaměstnanci. Oba muži podle všeho nastoupili do kamionu v Srbsku, odkud je řidič nevědomky přivezl až na Hanou.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Policie ČR"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Policie ČR"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.