úterý 27. září 2022 Jonáš

Vyhledávání

Nalezené články: "Prostějov"

Prostějov opět povede ANO s ODS a PéVéčkem. Jura zůstane primátorem

Takřka totožná koalice jako po minulých volbách bude určovat dění v Prostějově v následujících letech. Vítězné hnutí ANO se dohodlo s ODS a hnutím PéVéčko. ČSSD, čtvrtý partner z předchozího období, nezískal ve volbách dostatečné množství hlasů.

Hygienici kontrolovali obsah soli v obědech z restaurací i jídelen. Neobstál ani jeden vzorek

Hygienici z Olomouckého kraje se zaměřili na namátkové zmapování obsahu soli v jídlech servírovaných ve stravovacích zařízeních v regionu. Doporučenému limitu Světové zdravotnické organizace nevyhověl ani jeden z takřka padesáti testovaných pokrmů....

Chátrající synagoga v centru Prostějova je na prodej. Úřady nařídily zabezpečení budovy

Chátrající synagoga v centru Prostějova je na prodej. Současní majitelé nemají na opravy památky peníze, hledají proto investora. Budovu chtějí nabídnout například městu. Stavební úřad mezitím nařídil instalaci ochranných sítí kvůli padající omítce.

VOLBY 2022: V Bousíně volilo devadesát procent voličů. V celém kraji byla účast menší než posledně

O komunální volby byl letos menší zájem než v roce 2018. V Olomouckém kraji přišlo volit celkem 232 642 lidí, před čtyřmi lety jich bylo 9763 více. Největší volební účast byla v Bousíně na Prostějovsku, nejnižší v Oskavě na Šumpersku.

VOLBY 2022: KSČM a ČSSD končí. Až na výjimky nejsou ve velkých městech v zastupitelstvech. Posílila SPD

Komunisté a sociální demokraté v komunálních volbách dokončili fiasko, které utrpěli již loni u parlamentních voleb. V klíčových městech v Olomouckém kraji se nyní až na výjimky vůbec nedostali do zastupitelstev. Posílila naopak SPD.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Prostějov"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Prostějov"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.