čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Vyhledávání

Nalezené články: "Seitlová"

Hejtman Suchánek nepojede na předávání státních vyznamenání. Zeman ničí důstojnost ceremoniálu

Hejtman Olomouckého kraje Josef Suchánek nepojede na páteční udílení státních vyznamenání do Prahy. Počká, až na Pražském hradě bude takový reprezentant státu, který důstojnost tohoto ceremoniálu nebude ničit. Státní svátek opět oslaví v Olomouci....

VOLBY 2022: Hnutí ANO se v Přerově dohodlo s ODS. Primátorem bude poslanec Vrána

Vítězné hnutí ANO se v Přerově dohodlo na spolupráci s ODS, která v tamních volbách kandidovala s nezávislými osobnostmi v uskupení Pomáháme městu. Dohromady mají 19 křesel z pětatřiceti. Primátorem se má stát poslanec a přerovský lídr hnutí ANO...

Kanál Dunaj-Odra-Labe už vláda odpískala, územní rezervy však uvolní až příští rok

Ačkoliv vláda už nepočítá s výstavbou kontraverzního kanálu Dunaj-Odra-Labe a zastavila veškeré přípravné práce, územní rezervy pro tuto stavbu uvolní nejdříve až v polovině příštího roku. Řadě obcí na Přerovsku to komplikuje život a rozvoj.

Přerovské ANO i Piráti oznámili kandidátky pro letošní komunální volby

S blížícími se komunálními volbami oznámili Piráti i ANO své kandidáty v Přerově. Kandidátku ANO povede poslanec a současný člen Rady města Petr Vrána. Za Piráty kandiduje na primátorku Lenka Jüngling.

Seitlová chce změnu zákona kvůli Bečvě: Úřady musí o haváriích informovat veřejnost

Senátorka za Přerovsko Jitka Seitlová prosazuje v souvislosti s loňskou otravou řeky Bečvy změnu zákona. Podle novely by úřady musely neprodleně varovat veřejnost, pokud kvůli mimořádné události hrozí ohrožení života, zdraví nebo majetku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Seitlová"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Seitlová"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.