středa 29. září 2021 Michal

Vyhledávání

Nalezené články: "Silvestr"

Zájem o letní kina stoupá. Kam vyrazit na film pod širou oblohou?

Promítání filmů, popcorn a noční obloha plná hvězd. V Olomouckém kraji najdeme hned několik letních kin. Drbna pro vás připravila jejich přehled, který potvrzuje, že je z čeho vybírat.

V kraji bylo dosud naočkováno skoro pět tisíc lidí. Kolik dávek dojde do konce ledna?

V Olomouckém kraji bylo doposud do středy očkováno proti novému typu koronaviru zhruba pět tisíc lidí. Do kraje s poslední úterní várkou dorazilo 10 530 dávek. Do konce ledna by to mělo být dohromady 17 550 dávek, v únoru očekává kraj 18 720 dávek a...

V Olomouckém kraji začínají očkovat zdravotníky i další nemocnice

V Olomouckém kraji začala dnes distribuce vakcín proti novému typu koronaviru do dalších nemocnic v kraji. Míří do Přerova, Prostějova, Šternberka a Šumperka, dnes první dávky obdržela i nemocnice v Hranicích. Ve Fakultní nemocnici v Olomouci, kde s...

Pátrání po pohřešovaném mladíkovi z Olomouce bylo ukončeno

Pátrání po devatenáctiletém mladíkovi z Olomouce, kterého rodina pohřešovala od letošní silvestrovské noci, bylo v pondělí 4. ledna 2021 ukončeno. O pátrání i jeho ukončení informoval otec mladého chlapce na svých sociálních sítích.

Lupičům cukroví hrozí trestní sazba až 8 let

V pátek 1. ledna přijali policisté oznámení o dvou krádežích cukroví z balkonu bytu v panelovém domě na sídlišti E. Beneše v Prostějově.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Silvestr"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Silvestr"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.