pátek 3. dubna 2020 Richard

Vyhledávání

Nalezené články: "UP"

Pohled do historie zdravotní péče. Muzeum získalo odznak záchranářů

Odborníci v šumperském muzeu mezi sbírkovými předměty nedávno zaevidovali odznak Dobrovolné záchranné společnosti v Šumperku (Freiwillige Rettungsgesellschaft). Tuto zajímavost muzeum získalo v jedné ze svých nedávných numismatických aukcí.

Olomoucký Globus je v době koronaviru dobře připraven. Instalují se plexiskla, zaměstnanci šijí roušky

Jíst se musí i v dobách nouzových, proto Globus Olomouc zavedl řadu opatření pro bezpečné a efektivní nakupování. Shrňme si ta nejdůležitější z nich.

Konají se první zápisy prvňáčků. Letos však bez dětí

Na dubnový zápis do školy se několik měsíců poctivě připravoval šestiletý Matěj z Olomouce, který navštěvoval speciální předškolní výuku organizovanou mateřskou školou v Olomouci. Stejně jako několik tisíc předškoláků v Olomouckém kraji si však na...

Za uplynulý týden otestovali 1600 vzorků. Jejich počet ještě poroste

Přes 1600 vzorků s podezřením na koronavirus již zvládli otestovat za uplynulý týden vědci z olomoucké laboratoře experimentální medicíny. Kapacita laboratoře postupně narůstá, jen dnes očekávají ke zpracování várku 600 vzorků, řekl Peter Vanek z...

Domnělému příteli přeposlala 11 zpráv s unikátními kódy. Přišla o několik tisíc

Včera v podvečer někdo podvodem vymámil přeposlané zprávy od ženy z Olomouce, která tak přišla téměř o sedm tisíc korun. Pachateli hrozí dva roky až osm let za mřížemi.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "UP"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "UP"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.