neděle 20. září 2020 Oleg

Vyhledávání

Nalezené články: "Uničov"

Opilý řidič elektrokoloběžky narazil u přechodu pro chodce do auta

Včera kolem páté hodiny odpoledne narazil opilý řidič elektrokoloběžky do osobního auta ve chvíli, kdy jeho sedmatřicetiletá řidička pouštěla chodce přes přechod v Uničovské ulici v Litovli.

Střet osobního auta s nákladním. Řidička nadýchala přes dvě promile

Osobní auto s nákladním se srazilo dnes krátce po půlnoci v blízkosti Uničova. Třiatřicetiletá řidička na své cestě vjela z neznámé příčiny do protisměru, kde se srazila s padesátiletým řidičem nákladního vozidla. Žena na místě nadýchala přes dvě...

Řidič srazil chodkyni a ujel. Policie se obrací na veřejnost a hledá svědky

Olomoučtí policisté se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody. Ta se stala v neděli 6. září ve 21:40 v obci Šumvald, kdy řidič srazil chodkyni.

Vědci se pustí do výzkumu vzorků krve z plošné testovací studie na Olomoucku

Odborníci se v následujících týdnech pustí do výzkumu protilátek z několika tisíc vzorků krve, kterou zdravotníci odebrali na jaře lidem na Olomoucku při plošné testovací studii na covid-19. Zdravotníci ji odebírali na přelomu dubna a května na...

Vychází zářijové číslo magazínu Akce Zábava s kulturním přehledem v Olomouci a okolí

Se začátkem září vychází také nové číslo olomouckého kulturního magazínu Akce Zábava. Ten přináší měsíční přehled kulturních akcí z Olomouce a okolí. Magazín si můžete zdarma vyzvednout na příslušných distribučních, která najdete níže v článku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Uničov"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Uničov"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.