středa 1. prosince 2021 Iva

Vyhledávání

Nalezené články: "Uničov"

Šumperk zlevnil krátkodobé parkování v centru. Místo 20 lidé zaplatí 10 korun

Obyvatelé a návštěvníci Šumperka mají od nynějška levnější krátkodobé parkování v centru města. Radnice zavedla nový tarif, podle kterého budou moci lidé zaparkovat svůj vůz na půl hodiny za deset korun. Doposud museli platit dvojnásobek.

Lidé mohou adopcí píšťal přispět na opravu varhan z kostela v Sobotíně

Adopcí píšťal mohou lidé přispět na rekonstrukci více než 100 let starých cenných varhan z kostela svatého Vavřince v Sobotíně na Šumpersku. Vybrat si mohou jednu i více píšťal, částky se pohybují od několikasetkorunových položek až do 8000 korun.

Podium u stromu nevznikne. Přerov, Prostějov i další města ruší adventní program

Vzrostlé stromy už zdobí náměstí v řadě obcí v Olomouckém kraji, vedení měst rozhoduje o podobě vánočních trhů a jejich programu. Kvůli problematické epidemické situaci se rozhodli pro zrušení adventních oslav také v Přerově, v Uničově či Lipníku...

Meopta za respirátory pro zaměstnance zaplatí stovky tisíc korun

Od pondělí platí v Česku povinnost nosit respirátory také na pracovištích, některé firmy zajišťují ochranu dýchacích cest pro své zaměstnance. Například pro přerovskou společnost Meopta-optika to bude představovat náklady v řádech stovek tisíc...

Opravy průtahu Litovlí se znovu rozběhnou po zimě. Asi odloží i regeneraci sídlišť

Doprava Litovlí se po měsících oprav hlavního průtahu městem na zimu vrací do normálu. Část rozsáhlé investiční akce Olomouckého kraje, po které řidiči roky volali, je u konce. Příští rok se však bude pokračovat dalšími úseky.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Uničov"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Uničov"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.