pondělí 4. července 2022 Prokop

Vyhledávání

Nalezené články: "Velké Karlovice"

Pět důvodů, proč v létě zajet do Resortu Valachy v Beskydech

Nádherná příroda Beskyd, úžasný wellness, prvotřídní jídlo a hlavně božský klid. Přesně takovou dovolenou letos můžete zažít, když si uděláte výlet do vyhlášeného Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Máme pro vás hned 5 dobrých důvodů, proč se...

VALACHY MAN „rozpůlí“ prázdniny: bude opět dvoudenní a pro celou rodinu

Trasy pro zkušené sportovce, začátečníky i pro děti: to vše letos opět nabídne legendární triatlonový závod VALACHY MAN, který se v půlce prázdnin 5. a 6. srpna odehraje u vodní nádrže Na Stanoch v Novém Hrozenkově.

Závody i zábava pro celou rodinu: pojeďte na Bike Valachy Bílá

Pojďte prožít druhý červnový víkend sportováním v krásné přírodě Beskyd! Sportovní seriál DATART Valachy tour bude už brzy pokračovat další akcí: závodem horských kol BIKE VALACHY Bílá. A letos rovnou se dvěma novinkami.

Bazény za korunu i Pohádkový les: vyrazte s dětmi do Velkých Karlovic

Co podniknout s dětmi v nadcházejících červnových dnech, které přímo vybízí k výletům? Naplánujte si cestu do Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, který má rodinám opravdu co nabídnout.

Letní dovolená v Beskydech s wellness i zážitky? Vyrazte do Velkých Karlovic

Malebná příroda Beskyd s neporušenými lesy, dřevěnými chaloupkami a stády ovcí na úbočích hor, úžasný wellness, skvělé jídlo a hlavně: božský klid. Láká vás přesně taková letní dovolená? Pak se v létě určitě vydejte do Resortu Valachy ve Velkých...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Velké Karlovice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Velké Karlovice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.