pátek 5. června 2020 Dobroslav

Vyhledávání

Nalezené články: "Volkswagen"

RunCzech tým zdraví běžce alespoň digitálně

Situace není lehká ani pro organizátory běžeckých závodů, v sobotu se měl konat Sportisimo 1/2Maraton Praha. Podívejte se na video, které organizátoři připravili během svých home office.

Nedal přednost a naboural do opilého muže se zákazem řízení

Nepozornost pětačtyřicetiletého řidiče skončila ve středu dopravní nehodou v Uničově, při které naboural do dvacetiletého řidiče volkswagenu. Mladší z mužů má zákaz řízení a nadýchal 2,8 promile alkoholu.

FOTO: V Olomouci byly uděleny Diamanty českého byznysu pro Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Základním posláním projektu Diamanty českého byznysu je ocenění nejúspěšnějších podnikatelských subjektů a jejich následná podpora v podobě série networkingových setkávání a propojování podnikatelské sféry i akademického a expertního prostředí.

Opilý mladík v Šumperku poškozoval zaparkovaná auta a napadl policistu

Díky všímavým občanům zadrželi policisté bezprostředně po činu agresivního výtržníka, který v pondělí 17. února před polednem v ulici Gen. Svobody v Šumperku demoloval zaparkovaná vozidla. Rozbitou výplň oken pak rozhazoval po okolí. Strážníci mu po...

Řidič velkou rychlostí narazil do auta seniorů, kteří utrpěli vážná zranění

V sobotu 15. února před osmou hodinou ranní došlo na silnici mezi obcemi Staměřice a Skoky k vážné dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Vážně zraněni byli dva lidé.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Volkswagen"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Volkswagen"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.