středa 8. dubna 2020 Ema

Vyhledávání

Nalezené články: "alkohol"

Opilý řidič sjel ze silnice a přetočil auto na střechu. Způsobil škodu přes 80 tisíc korun

Včera pozdě večer vyjel opilý řidič s osobním autem mimo silnici a narazil do základového kamene a informační tabule Dopravního podniku města Olomouce (DPMO). Auto se následně přetočilo na střechu a skončilo zpět na silnici. Řidič, kterému hrozí...

VIDEO: Zběsilý řidič  pronásledovaný policií po cestě několikrát boural. Plnou rychlostí naboural do protijedoucího auta

Včera odpoledne policisté pronásledovali auto, které svou nebezpečnou jízdou ohrožovalo ostatní účastníky silničního provozu. Řidič několikrát během cesty boural a pokaždé z místa ujel.

Nepozorný řidič srazil cyklistu. Ten nadýchal jedno promile

Včera odpoledne řidič osobního auta přehlédl cyklistu, když se rozjížděl na křižovatce ulic Jesenická a Žerotínova v Šumperku.

Čelní srážka skončila lehkým poraněním a hmotnou škodou ve výši 150 tisíc

Ve středu se v Přerově srazila dvě osobní auta, z nichž jedno skončilo v příkopu. Při nárazu se dva lidé lehce poranili a museli být ošetřeni v nemocnici.

V půl sedmé ráno v sobě měla ještě přes dvě promile, přesto sedla za volant

Řízení včera ráno nezvládla šestapadesátiletá řidička, která na křižovatce v Přerově nabourala do veřejného osvětlení. Policie jí na místě naměřila okolo dvou a půl promile alkoholu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "alkohol"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "alkohol"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.