pátek 7. srpna 2020 Lada

Vyhledávání

Nalezené články: "auto"

Vlastivědné muzeum v Olomouci na podzim připomene heraldika Loudu i korunovační klenoty

Vlastivědné muzeum v Olomouci se chystá na podzim připomenout výstavou sté výročí narození olomouckého heraldika Jiřího Loudy. Mezi přední expozice podzimní sezóny bude patřit také výstava mistrovských kopií českých korunovačních klenotů. Podzimní...

RunCzech přijíždí do Olomouce s letní výzvou Česko běží dál

Mattoni ½Maraton Olomouc se přesunul na říjen, ale organizátoři běžeckých závodů RunCzech dorazí do Olomouce již v úterý 11. srpna. Na místní trase Mattoni FreeRun se bude konat jedno ze speciálních zastavení běžecké výzvy Česko běží dál.

V Česku přibylo lidí s depresemi a úzkostí

V době koronavirové nákazy v Česku přibylo lidí s nejméně středně těžkými depresemi a úzkostí. Na počátku epidemie měla příznaky pětina dospělých, tedy zhruba třikrát víc než před nouzovým stavem s nařízenými omezeními. Nejvíc situace dopadala na...

Hulk? Muž šel a vše ničil: vitrínu, auta, popelnice. Hrozí mu až dva roky vězení

Třiatřicetiletý muž z Opavska je podezřelý z přečinu výtržnictví a poškození cizí věci. Ve středu 5. srpna kolem druhé hodiny šel v noci ulicí Kmochova v Olomouci a bezdůvodně ničil vše, co se mu nelíbilo.

VIDEO: Podnapilý muž rozbil panel s odjezdy vlaků. Policie se obrací na svědky

V noci z neděle na pondělí 3. srpna po půl druhé hodině ráno poškodil neznámý muž vlakový panel s odjezdy vlaků na zastávce v Loučné nad Deštnou. Policie žádá o pomoc případné svědky. K dispozici je také video.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "auto"

Mráz v Olomouci

úterý, 2. prosince 2014, 09:52

Mráz v Olomouci
Mráz v Olomouci

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "auto"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.