neděle 23. února 2020 Svatopluk

Vyhledávání

Nalezené články: "autobusy"

V pondělí a v úterý nepojedou od 8 do 16 hodin vlaky mezi Olomoucí a Prostějovem

Provoz na železniční trati z Olomouce do Nezamyslic příští týden v pondělí a v úterý zkomplikuje po většinu dne výluka mezi stanicemi Olomouc-hlavní nádraží a Prostějov. Dopravu cestujících zajistí výlukové autobusy.

Ulice 8. května se v březnu uzavře pro dopravu. Začne její osmiměsíční rekonstrukce

Na začátku března začne dlouho očekávaná rekonstrukce ulice 8. května v historickém centru Olomouce. Práce potrvají osm měsíců, skončit by měly v listopadu. Během této doby bude úsek pro dopravu uzavřen, řekl mluvčí radnice Michal Folta. Oprava...

PŘEHLED: Uzavírka mostu na Masarykově třídě se blíží. Jaké změny nás čekají v hromadné dopravě?

Od pondělí 2. března čekají Olomoučany velké změny, co se dopravy týče. Zavře se totiž most na Masarykově ulici a s ním důležitá dopravní tepna v podobě Masarykovy třídy. Jaké změny nás čekají v městské hromadné dopravě?

Od 15.března se bude opravovat ulice 8.května, rekonstrukce značně omezí dopravu

Rušnou olomouckou ulici 8.května česká od poloviny března rozsáhlá rekonstrukce, která omezí dopravu na devět měsíců. Radnice chystá pro obyvatele i majitele podniků na této ulici veřejné setkání, kde bude informovat o chystaných změnách. První...

Výluka během čtyř únorových dnů omezí provoz na železnici z Olomouce do Přerova

Provoz na železniční trati z Olomouce do Přerova dnes a další tři dny v únoru zkomplikuje výluka. Místo osobních vlaků budou jezdit autobusy. „Náhradní doprava je organizována dle výlukového jízdního řádu,“ říká mluvčí Českých drah Vanda Rajnochová.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "autobusy"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "autobusy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.