neděle 25. července 2021 Jakub

Vyhledávání

Nalezené články: "babybox"

Do babyboxu v Šumperku někdo odložil čtyřměsíčního chlapce s rodným listem

Do babyboxu v šumperské nemocnici dnes ráno někdo odložil čtyřměsíčního zdravého chlapce. Dítě bylo v pořádku a mělo u sebe i rodný list. Chlapec zatím zůstává v péči lékařů, o dalším postupu rozhodnou sociální pracovníci.

Olomoucký soud potvrdil matce 17 let za vraždu novorozence

Za vraždu novorozence v Karviné si jeho dvaatřicetiletá matka definitivně odpyká trest 17 let vězení. Rozhodl o tom dnes olomoucký vrchní soud. Potvrdil tak rozsudek ostravského krajského soudu, proti kterému se žena odvolala. Tělíčko dítěte našel...

Do babyboxu v Olomouci někdo odložil chlapce. Jedná se o osmé nalezené dítě v Olomouckém kraji

Do babyboxu v Olomouci v neděli vpodvečer někdo odložil miminko. Chlapec vážící 2,5 kilogramu byl zabalený do zelené plyšové deky a dostal jméno Jiří. Sdělil to zakladatel sítě babyboxů Ludvík Hess. Je to osmé dítě nalezené v olomouckém babyboxu. V...

V olomouckém babyboxu byl nalezen chlapeček. Jedná se již o 201. odložené dítě

Do babyboxu ve Fakultní nemocnici Olomouc v neděli někdo odložil chlapečka, převezen byl na novorozenecké oddělení. Je to v pořadí 201. dítě, které bylo v Česku do tohoto zařízení odloženo, dnes sdělil zakladatel sítě babyboxů Ludvík Hess.

Případ mrtvého novorozence u Lhotky převzali kriminalisté

Případ mrtvého novorozence, který byl nalezen na konci března u Lhotky na Přerovsku, převzali krajští kriminalisté řekla Miluše Zajícová, mluvčí přerovských policistů, kteří se věcí původně zabývali.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "babybox"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "babybox"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.