středa 25. května 2022 Viola

Vyhledávání

Nalezené články: "bakterie"

V Česku přibývá případů tuberkulózy. Příčinu vědci hledají

Státní zdravotní ústav oznámil, že řeší zvýšený výskyt případů tuberkulózy v České republice. Minulý rok to bylo za období od 1. března do 21. dubna 39 pozitivních nálezů, letos 57. Odborníci po příčině pátrají, souvislosti hledají v pandemii covidu...

Kvůli salmonele mizí z tuzemského trhu čokoládové pochoutky Kinder

Kvůli vyšetřování, které v Evropě odstartovaly desítky potvrzených případů salmonely, zastavila společnost Ferrero provoz ve svém belgickém závodě. Z českého i slovenského trhu zároveň stáhla čokoládové výrobky značky Kinder.

Do Egypta s all inclusive, nebo na vlastní pěst? Překvapí vás cenový rozdíl.

Egypt je proslulý historií sahající do starověku, skvělým potápěním a trochu nechvalně i svým masovým turismem. Byla by ale škoda tuhle zemi nenavštívit! Teploty jsou tu celoročně příjemné a pyramidy by měl v životě vidět snad každý.

Olomoucký tomograf pomáhá restaurátorům. Zkoumal i ostatky Jana Sarkandra

Na Klinice nukleární medicíny Fakultní nemocnice Olomouc vědci kromě běžných pacientů špičkovými přístroji občas zkoumají také stovky let staré sochy nebo dokonce ostatky svatých. Nemocnice tak pomáhá například restaurátorům najít nejlepší možný...

Bakterie ve sprchách zavřela bazén v Prostějově. Otevře se již ve čtvrtek

Porucha čerpadla, které v Městských lázních v Prostějově dávkuje do vody chlor, způsobila uzavření bazénu. Ve sprchách se totiž objevily nežádoucí bakterie. Sauna a pára fungují bez přerušení. Rozbory už jsou v pořádku, bazén se otevře ve čtvrtek.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "bakterie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "bakterie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.