středa 25. května 2022 Viola

Vyhledávání

Nalezené články: "bezpečnostní kamery"

VIDEO: Kamery zachytily zloděje, jak přelézá plot. Z domu v Přerově ukradl peníze

Bezpečnostní kamery zachytily zloděje, který v Přerově přelezl plot u jednoho z rodinných domů, zadem se dostal dovnitř a z ložnice ukradl sedm tisíc korun. Policie žádá veřejnost, pokud by někdo zloděje poznal, ať se přihlásí například na lince 158.

VIDEO: Policie hledá zloděje, který v olomouckých obchodech kradl drahé parfémy

Policie pátrá po zloději, který v posledních dnech minulého roku kradl v olomouckých obchodech drahé parfémy a zachytily ho bezpečnostní kamery. Škoda je kolem 20 tisíc korun. Pokud by někdo zloděje poznal, ať se obrátí na policii.

Prostějovským strážníkům pomáhá software, který umí rozpoznat obličej

Speciální software, který umí rozpoznávat obličeje nebo poznávací značky aut, mohou od letošního roku využívat strážníci Městské policie v Prostějově. Modernizace kamerového systému, který nyní tvoří 46 kamer, přišla na 1,8 milionu korun.

Lidé bez domova odpracovali přes pět tisíc hodin. Jsou spokojenější, zní z charity

Čistění chodníků, úklid skládek nebo provoz toalet. Lidé bez domova se v Olomouci zapojují do pracovních projektů připravovaných ve spolupráci města a olomoucké charity. Podle sociálních pracovníků střediska Samaritán došlo u sedmdesáti procent...

Kam zmizel tento zloděj? Kriminalista ukazuje, v čem se liší realita od televizních seriálů

Tento týden se uzavírají registrace do soutěže Slepá místa, v níž mohou obce vyhrát inteligentní kamerový bod do vybrané problémové lokality. Pomohou ale kamery při vyšetřování reálného zločinu? Forenzní expert Martin Spurný, jehož rukama prošly...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "bezpečnostní kamery"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "bezpečnostní kamery"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.