neděle 7. června 2020 Iveta

Vyhledávání

Nalezené články: "bobr"

Žena se bála bobra na své zahradě. Strážníci nakonec odchytili nutrii

Hned několikrát během posledního týdne vyjížděli strážníci prostějovské městské policie k odchytu různých zvířat. Jedna z občanek volala linku 156 kvůli bobrovi na zahradě. Strážníci ale po příjezdu zjistili, že se jedná o nutrii, kterou po odchytu...

Bobři ohrozili chodce a cyklisty poblíž Břetislavovy ulice

V neděli 28. října dostala policie hlášení kvůli poškozeným stromům od bobrů, které ohrožovaly bezpečnost chodců a cyklistů nedaleko Břetislavové ulice v Olomouci. Na místo zavolali hasiče, kteří místo zkontrolovali a stromy pokáceli.

Kostel svatého Vavřince v Přerově se dočká opravy střechy

Farní kostel svatého Vavřince potřebuje opravit střechu – a přerovští radní odsouhlasili, že na první plánovanou etapu rekonstrukce město přispěje.

Vlastivědné muzeum v Olomouci obsadili giganti doby ledové

Severoamerický velebobr, pták moa či pozemní lenochod v životní velikosti obsadili v těchto dnech prostory největšího výstavního sálu Vlastivědného muzea v Olomouci. Jsou součástí expozice Giganti doby ledové, která je umístěna v sále svaté Kláry....

Rybníky v Předmostí se dočkají revitalizace. Řešit se má i ochrana proti bobrům, zpevnění břehů a odbahnění

Revitalizací soustavy rybníků v místní části Předmostí se zabývali na svém posledním jednání přerovští radní. Rozhodli o pořízení dvou samostatných projektových dokumentací, na základě nichž by bylo možné vylepšit stav místa. 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "bobr"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "bobr"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.