pátek 23. dubna 2021 Vojtěch

Vyhledávání

Nalezené články: "bratři"

Na hendikepované bratry z Prostějova tvrdě dopadl covid. Nyní hledají pomoc

Na hendikepované bratry Dostálovi z Prostějova tvrdě dopadl covid. Jejich maminka kvůli nákaze skončila v nemocnici a o Davida a Iva, kteří jsou od narození na vozíku kvůli spinální svalové atrofii, se nemá kdo starat. Se svým příběhem se nyní...

Hokejisté Třince otočili duel v Olomouci a vyhráli pošesté v řadě

Hokejisté Třince vyhráli v zápase 43. kola extraligy na ledě Olomouce 3:2 a pošesté v řadě naplno bodovali. Oceláři zápas otočili ve svůj prospěch ve třetí třetině, kdy se gólově prosadili bratři Michal a Ondřej Kovařčíkové.

Na osvobození Osvětimi nikdy nezapomenu, vzpomíná poslední žijící dvojče, na kterém Josef Mengele prováděl pokusy

Jiří Fišer se svým bratrem Josefem byl jeden z mnoha dvojčat, na kterých lékař Josef Mengele prováděl své podivné pokusy. Oba byli zavřeni do koncentračního tábora v devíti letech. Osvobození se dočkali po devíti měsících 27. ledna 1945.

ANKETA: Česká televize představila novou pohádku O vánoční hvězdě. Jak se vám líbila?

Česká televize představila na Štědrý den v hlavní vysílací čas novou pohádku O vánoční hvězdě. V hlavních rolích se jako vesnický učitel představil Vojta Kotek, spadlou hvězdu si střihla Tereza Ramba a princeznu Amálku díky zahraniční koprodukci...

Program na Štědrý den: Maraton pohádek, Pelíšky, Sám doma či koncert Karla Gotta

Rodiny se dnes sejdou u vánočního stromečku, předají si dárky a skoro každý z nás ochutná i kousíček z cukroví. Ke Štědrému dni neodmyslitelně patří i televize. Řada lidí se dívá na pohádky a tak podobně. Takže… Na co se dnes můžeme těšit?

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "bratři"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "bratři"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.