pondělí 24. února 2020 Matěj

Vyhledávání

Nalezené články: "byty"

Opilý senior usnul na cyklostezce a byl odvezen na záchytku

Olomoučtí strážníci včera po čtvrté hodině odpolední vyjeli k cyklostezce v ulici Wolkerova, kde našli težce opilého bez známek pohybu. Po probuzení zjistili, že se jedná o 67letého muže.

Jako předseda lidovců chci přinést do regionálních problémů více zdravého selského rozumu, říká Jurečka

Marian Jurečka byl v sobotu na sjezdu KDU-ČSL zvolen novým předsedou strany. S poslancem Jurečkou přinášíme rozhovor o tom, co ho teď v nové pozici čeká, s čím povede svou stranu do voleb a jaká regionální témata hodlá v našem kraji řešit.

Luxusní bydlení u Šantovky má dočasnou stopku, zájemci o byty dostávají zpět zálohy

Podle serveru idnes.cz developeři pozastavují plán na bydování luxusní bytové čtvrti poblíž nákupního centra Galerie Šantovka. Důvodem jsou ceny na realitním trhu - podle firmy při těch současných není možné stavět.

Na UP studují studenti ze 108 zemí světa, jejich počet se zvyšuje

Na Univerzitě Palackého (UP) v Olomouci studuje v současné době 4497 zahraničních studentů pocházejících ze 108 zemí světa. Počet cizinců na osmi fakultách olomoucké vysoké školy se každoročně zvyšuje, za poslední desetiletí univerzita zaznamenala...

Po šestnácti letech skončí úpravy přerovského sídliště Předmostí

Dělníci letos dokončí zhruba šestnáct let trvající modernizaci lidnatého sídliště v Přerově-Předmostí za sto dvacet milionů korun. Poslední etapa úprav největšího přerovského sídliště, zahájená loni na podzim, přijde na šestnáct milionů korun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "byty"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "byty"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.