čtvrtek 27. února 2020 Alexandr

Vyhledávání

Nalezené články: "cizinec"

FOTO: V Přerově proběhl Projektový den s Policií ČR

Policie ČR Olomouckého kraje ve spolupráci se Střediskem volného času Atlas a Bios ve dnech 20. a 21. 2. 2020 uspořádali pro přerovské studenty Projektový den s Policií ČR. Cílem bylo zajímavou a atraktivní policejní práci co nejvíce přiblížit...

Policie chystá projektové dny pro studenty v Přerově

Policie ČR Olomouckého kraje ve spolupráci se Střediskem volného času Atlas a Bios ve dnech 20. a 21. 2. 2020 pořádá v Přerově pro studenty středních škol Projektový den s Policií ČR.

Řidič při otáčení přehlédl projíždějící vozidlo a narazil do něj

Ve čtvrtek 30. ledna 2020 v 16 hodin došlo na komunikaci mezi obcemi Ptení a Vícov k dopravní nehodě dvou osobních automobilů.

Řidič požil, naboural a ujel z místa nehody. Policie ho však zastihla a nadýchal 1,48 promile

V úterý 21. ledna havaroval v Jeseníku čtyřicetiletý cizinec pod vlivem návykové látky. Okolo půl desáté večer jel muž s vozem Volkswagen Golf po ulici Lipovská. Zřejmě proto, že požil, přejel do protisměru, kde zastavil před protijedoucím vozem.

Ve Výšovicích se střetla dvě osobní auta. Nehoda se obešla bez zranění

V pátek večer dvaadvacetiletý řidič zapříčinil dopravní nehodu, když nedal přednost v jízdě na křižovatce v obci Výšovice a srazil se tak s druhým autem, které jelo ve směru k Prostějovu. Oba řidiči vyvázli bez zranění a viník nehody musí zaplatit...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "cizinec"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "cizinec"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.