pondělí 2. srpna 2021 Gustav

Vyhledávání

Nalezené články: "dávky"

Ve Vrahovicích se kvůli opravám hlavní silnice zavře most. Řidiče čekají zdržení a objížďky

Od neděle se obyvatelé místní části Vrahovice v Prostějově musí připravit na nové komplikace v dopravě. Startuje další etapa oprav Vrahovické ulice, zavřený bude tentokrát most přes Romži. Frekventovaná Vrahovická ulice spojuje místní čtvrť s...

Šéf prostějovského stavebního úřadu Košťál je kvůli solární elektrárně před soudem. Hrozí mu 12 let

Šéf Stavebního úřadu v Prostějově Jan Košťál stojí před soudem kvůli obžalobě z podvodů při povolování solární elektrárny ve Vřesovicích na Prostějovsku. Klíčovému úředníkovi prostějovského magistrátu hrozí až 12 let vězení. Vinu odmítá.

Vosa v kabině náklaďáku. V tragické nehodě u Lipníku hrál roli dotěrný hmyz

Zřejmě vosa nebo včela hrála roli v tragické nehodě u Lipníka nad Bečvou na Přerovsku, při které v úterý zemřel pětasedmdesátiletý řidič dodávky. Narazil do odstaveného nákladního auta na nájezdu na dálnici D1, jehož řidič zastavil podle své...

Tragická nehoda u Lipníku nad Bečvou. Střet nepřežil jeden z řidičů

Dopravní policisté vyšetřují další tragickou nehodu. Dnes odpoledne před půl druhou došlo ke střetu dodávky a nákladního vozidla na nájezdu D1 pod dálničním mostem ve směru na Ostravu. Při nehodě zahynul řidič jednoho z vozidel.

Na veřejný pořádek v Prostějově nyní dohlížejí také strážníci na kole

Veřejný pořádek v Prostějově začali v letošním roce hlídat také strážníci na kole. Cyklohlídku bude vedení městské policie nasazovat od jara do podzimu, a to hlavně přes den. Za jednu službu strážníci najedou až čtyřicet kilometrů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "dávky"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "dávky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.