středa 1. prosince 2021 Iva

Vyhledávání

Nalezené články: "dětské hřiště"

Prostějov spustil participativní rozpočet. Lidé si mohou vybrat, kam půjdou peníze

Pokud obyvatelům Prostějova někde chybí lavičky či stojany na kola nebo by raději chtěli nové dětské hřiště, grillpoint, více okrasných květin nebo opravu chodníku, jde přesně o projekty pro participativní rozpočet. Lidé si letos...

Dětská hřiště v Michalově dostanou ještě letos nové modřínové prolézačky

Děti z Přerova se mají na co těšit. Tři dětská hřiště v Michalově a jedno na Velké Dlážce dostanou zcela nové prolézačky, houpačky, kolotoče, lanové mosty nebo lezecké stěny. Investice bude milion a půl korun.

Stavba grilovací zóny u přerovské Laguny ještě nezačala, i když město slíbilo, že vše půjde rychle

Novou grilovací zónu se stoly a lavičkami u přerovské Laguny si obyvatelé už letos neužijí. Stavba ještě ani nezačala, i když ji vedení města schválilo už v květnu a slíbilo, že vše půjde rychle. Podle radních Přerova byl zatím schválený pouze záměr.

Jezdecká kasárna padla před pěti lety, areál je stále prázdný. Prostějované zde chtějí park

Před více než pěti lety nechalo město Prostějov přes protesty obyvatel a opozice zbořit historická Jezdecká kasárna poblíž centra. Lokalita je dodnes nevyužitá, anketa mezi Prostějovany ukázala, že se to lidem nelíbí a nejraději by zde chtěli park.

Alej třešňovku v Holickém lese na okraji Olomouce čeká obnova

Olomoucká radnice hodlá obnovit třešňovou alej v Holickém lese, které místní lidé neřeknou jinak než třešňovka. Na rozvoji přírodní plochy v okrajové čtvrti Olomouce se podíleli dobrovolníci ze spolku Holický les. V budoucnu zde magistrát plánuje...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "dětské hřiště"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "dětské hřiště"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.