čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

Vyhledávání

Nalezené články: "disky"

V biokoridoru Hloučela bude vybudováno hřiště pro discgolf

Prostějovská radnice nechá v biokoridoru Hloučela za necelých 700.000 korun vybudovat discgolfové hřiště. Plocha pro discgolf, při kterém se hráči speciálními létajícími disky trefují do kovových košů, zatím v Prostějově a okolí není. Radní už...

Opilý mladík bez řidičáku havaroval a poté se vloupal do skladu pro pneumatiky

Dva mladíky ve věku devatenáct a třiadvacet let zadrželi zábřežští policisté ihned poté, co se v obci Lukavice vloupali do oploceného areálu skladu.

I přes vymoženosti technologií je při vaření piva nejdůležitější lidský faktor, shodují se sládci z pivovaru Litovel

Ve většině pivovarů bývá sládek jenom jeden, ale v Litovli mají dva. Jak je to možné? Současný sládek Petr Kostelecký totiž úzce spolupracuje i s emeritním sládkem Miroslavem Koutkem, který strávil v pivovaru 47 let a k vaření piva má tedy co říct.

Prostějov plánuje v oblíbeném biokoridoru Hloučela postavit discgolfové hřiště

Prostějovská radnice plánuje v biokoridoru Hloučela vybudovat discgolfové hřiště. Plocha pro discgolf, při kterém se hráči speciálními létajícími disky trefují do kovových košů, zatím v Prostějově a okolí není. Náklady na pořízení a usazení košů...

V Olomouci se slaví Mezinárodní den seniorů

Olomouc na seniory nezapomíná, i letos oslaví Mezinárodní den seniorů pestrou nabídkou mnoha nejrůznějších akcí i aktivit. Nabitý program se letos rozprostře do celkem devíti dní a bude skutečně z čeho vybírat.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "disky"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "disky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.