úterý 30. listopadu 2021 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "energie"

Olomoucký kraj chce mít na střechách některých svých budov solární panely

Olomoucké hejtmanství zvažuje stavbu fotovoltaických elektráren a energeticky úsporná opatření na zhruba třech desítkách svých budov. Projekty si vyžádají investici 90 až 150 milionů korun, návratnost je 15 let. Krajský úřad chce získat dotace z...

Část Olomouce je bez tepla, teplárna má poruchu na centrálním zdroji

V části Olomouce jsou dnes od rána omezené dodávky tepla a teplé vody. Dodavatel má totiž poruchu na hlavním zdroji energie. Dodávky by se měly plně obnovit ve středu, přednostně jsou zásobovány školky, školy a zdravotnická zařízení.

HLEDÁME PÁNÍČKA: Rocky, Alexandra a Mou jsou z útulku Voříšek

Ve spolupráci s útulky v Olomouckém kraji pravidelně hledáme zájemce o adopci zvířat, které přišla o své páníčky. Dnes jde o Rockyho, Alexandru a Mou z Útulku pro psy Voříšek z Čech pod Kosířem na Prostějovsku.

Kraj zřídil speciální energolinku. Pracovníci poradí jak vybrat nového dodavatele

Pro občany, kteří by potřebovali poradit s výběrem dodavatele energií, zřídil Olomoucký kraj speciální telefonní a e-mailovou linku. Po ukončení činnosti firem Bohemia Energy a dalších se řada domácností musí potýkat s otázkou výběru vhodného...

Krajská radní čelí v bizarním procesu obžalobě z porušování autorských práv

Radní kraje Zdeňka Dvořáková Kocourková čelí u soudu v Šumperku obžalobě z porušování autorských práv, protože do dětských pokojíků malovala pohádkové postavičky. Dvořáková považuje proces za nesmyslný a absurdní.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "energie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "energie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.