úterý 7. prosince 2021 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "fronty"

Půjčovny lyží mají poptávku hlavně po běžkách, sjezdaři kvůli epidemii váhají

V půjčovnách lyžařského vybavení je už druhou sezonu poptávka především po běžeckých lyžích. Lidé si je půjčují ve velkém na celou sezonu i pro malé děti. Naopak sjezdoví lyžaři jsou obezřetní, obávají se opětovného uzavření lyžařských areálů.

V Olomouci se o víkendu nechaly naočkovat stovky lidí. Zájem roste, ale koronavirus rozděluje společnost

Stovky lidí se o víkendu nechaly naočkovat proti koronaviru ve Fakultní nemocnici v Olomouci, kam mohli přijít i zájemci bez registrace. Před očkovacím centrem se po oba dva dny tvořily fronty. Řadu lidé zřejmě donutila nová vládní opatření platná...

Skiareály řeší, jak vyžadovat bezinfekčnost při nákupu skipasů přes internet

Řada provozovatelů jesenických lyžařských středisek zatím netuší, jak budou lyžaři prokazovat bezinfekčnost při on-line nákupu skipasů. Tento způsob kupování přitom využívá řada lyžařů a střediska ho podporují kvůli komfortu návštěvníků, chtějí tím...

Řidiči si oddechnou. Uzavírky na dálniční estakádě v Prostějově přes zimu zmizí

Motoristé, kteří projíždějí po dálniční estakádě přes Prostějov, si již brzy oddechnou. Každodenní nekonečné fronty a kolony, které má na svědomí budování nového sjezdu, zmizí. Silničáři v příštích dnech postupně otevřou oba pruhy a samotný sjezd.

Zájem o očkování v Olomouckém kraji tento týden vzrostl. Občas jsou fronty

Zájem o očkování proti koronaviru v Olomouckém kraji v posledních dnech roste. Důvodů je podle zdravotníků víc, na některých očkovacích místech se občas dokonce začaly tvořit fronty. Tempo očkování vzrostlo o více než třetinu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "fronty"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "fronty"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.